Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stale nabihajici Align screen

mc_ce4you (28)|29.8.2006 22:04
Zdravim, chtel pozadat o radu, mel jsem mensi nehodu s IPAQ H3850, vybila se mi komplet baterie. Niz zvlastniho, jenze nemohu udelat restore, protoze nejdrive je potreba nainstalovat cestinu, aby to ActiveSync rozeznal jako stejne zarizeni. A to bohuzel udelat nemuzu, protoze mi neustale najizdi screen align a jakmile ho absolvuji, nabiha znovu a znovu, tudiz se vubec nedostanu do systemu. Neporadi mi nekdo co s tim? Predem dik, nezbyva mi nez cekat..
mc_ce4you (28)|1.9.2006 13:09
Jeste jeden doplnek, kdyby se nasel nekdo kdo by mi dokazal poradit (za coz bych byl nesmirne vdecny), tak nepomaha ani reinstalace systemu...
Surgical (2364)|1.9.2006 14:55
Mam obavu, ze pokud se ti nedari zarovnani obrazovky tak, aby to system akceptoval, muze se jednat o poruchu dotykove vrstvy displaye.
mc_ce4you (28)|1.9.2006 19:09
No pred tim nez se mi baterka uplne vybila mam pocit ze display fungoval dobre, je pravda ze zazil mensi naraz, ale ve funkcnosti nebyl problem. Align screen vzdy akceptuje kazdy z peti bodu, ale pote tam nabehne znovu a znovu...no mozny je vsechno, ale doufam ze to pujde vyresit...ale rozhodne dik, kdyby nekoho neco napadlo, kazdou radu privitam...
beecher (9270)|2.9.2006 11:36
Co to zkusit preflashovat z bootloaderu?
Srbak (37)|3.9.2006 00:45
NO já osobně mýval dřív úplně ruplou dotykovou vrstvu, a kalibrace mi trvala asi dvě hodiny usilovné práce, no aspoň něco! Zkus to a uvidíš!
mc_ce4you (28)|3.9.2006 13:26
Dik za rady, co se tyce "prefashovani z bootloaderu", bohuzel nevim o co jde, pokud to lze nejak priblizit, rad vyzkousim.

Co se tyce druhy varianty, to zni nadejne, zkusim to tedy kalibrovat dokud to neprojde...zatim jsem to zkousel tak max desetkrat...

Jeste jednou dik vsem!