Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Konec Pocket PC se blíží... Nebo ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... myslím, že bude ještě trvat než linuxoví nadšenci doladí vše potřebné tak aby byl Linux v nových PDA použitelý. První úspěch zaznamenali zde (i když se to týká jen iPAQu 4700 a zatím jen velmi omezeně). Každopádně doporučuji sledovat stránky http://www.handhelds.org/, kde se portací Linuxu do PDA zabývají asi nejvíce.

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Stránky jsou zajmavé snad se taky jednou dočkám. Existuje nějaký software, kterým jdou data synchronizovat v LINUXu ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ano, SynCE. A nove verze Debianu uz maji podporu synchronizace s PPC integrovanu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Jinak nechci rozpoutavat flame, ale ten kdo brzy skonci bude spis Palm. Take sleduji jak mnohem vice Palmistu v mem okoli prechazi na PPC, i kdyz o sobe na svych strankach a kanalech prohlasuji, ze je maji jen zamknute v supliku
    Jinak jak nynejsi Symbian OS nevim, EPOC32 na Series 5 byl vcelku stabilni, jen to vsechno bylo diky malo vykonnemu CPU priserne pomale.
    Co se tyce padavosti, MDA II s WM2003SE, restartuji ho max. 2x za tyden. U Palmu nastane chyba v aplikaci a ta s sebou vezme cely OS... Coz se u meho TC delo opravdu casto, obzvlast po aplikaci "upgrade" od PalmOne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Bohužel si taky myslím, že skončí PALM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

No ja k palmum nemam co ekcat, ale myslim, ze PPC vydrzi dlouho a v pripade ze bude dobrej model kterej bude treba jak 4700 a bude mit v sobe mobil... jako mda.. tudiz misto na simku.. je to idealka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Taky jsem přešel z Palmu, resp. z Clié. Hlavní důvod byla absence multitaskingu v OS a tragické nové modely Palmů poté, co Sony opustilo scénu. Jinak mi PalmOS vyhovoval, teď mi vyhovuje WM2003 a Clié má žena.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Mobilizovana domactnost muhehe hlavne kdyz to funguje

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Symbian neznam,palm mi zklamal a nejlepší je Pocket PC !!!!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Já jsem vcelku nestranný, palmy jsem nikdy ani moc neviděl na vlastní oči, tak proč se vzrušovat. Avšak kámoš si nedávno pořídil palm zire 72. Zajímavý stroj, pořád mě stíral, že je to levnější jak moje a620 a přitom to má bluetooth, megapixelovej foťák...a lepší je to celově jak ty drahé pocket pc. Ten stroj vypadá vcelku slušně. Rozlišení sic vyšší, ale nevim jestli do čtverce je nejlepší... Zprvu mě docela občas "stíral" např s velikostí programů, při srovnatelné kvalitě, subjektivně ten systém vypadal rychle, narážel taky na absenci bluetooth u mého stroje (nó, tam mám dost velkej nedostatek). Pak se ovšem začali objevovat i docela slušné zápory a už vim proč zůstat u ppc. Tak například jeho zire nemůže přijmout neznámé soubory...no to je fakt sqvělé-chtěl si nahrát video 3gp z nokií, ale neměl na to přehrávač-takže, až se mu celej soubor stáhnul, tak se mu zase vymazal. Navíc, I když se říká, že nejvíc programů je na palmy (teda je to pravda), ale pocket pc je v tomhle mezi PDA asi nejlépe-opravdu seženou se opravdu ty potřebné programy.
    Ne nemyslim, že pocket pc dlouho vydrží, ale to ostatně ani palm nebo symbian. Pocket PC má usnadněnou cestu dík svým bratříčkům windowsům na deskopech a notebookách

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ten problém s příjmem neznámých typů souborů řeší několik programů, např. tuším ReceiveIt!.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

ok, vyřídím to kámošovi, dík!
    Jo, tak mě napadlo, četli jste poslední chip? Tam bylo srovnání symbianu, palmů a posketů-ovšem mam rozporuplné pocity. Trošku jako reklama mi přišlo uvedení jen jednoho ppc s VGA (4700), pak se moc nezmiňovali o budoucí woknech CE, že prej se moc neví a zůstanou u toho co je, ale u palmů z většiny popsali připravovanou verzi...
    Nevim, přijde mi, že u palmů spíš ubívá výrobců (teda, to je asi blbě, lepší modelů), u ppc je tomu spíš naopak

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Virus na Windows Mobile? Už se to (asi) nezadržitelně blíží
    Od Zdenek Malinsky v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 23:12
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-10-2005, 20:53
  3. Start sítí UMTS v Česku se rychle blíží
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-08-2005, 10:18
  4. Konec Pocket PC a SmartPhones... Teď už doopravdy.
    Od beecher v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-01-2005, 14:51