Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: free exchange server?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim,
    našel jsem na netu tuhle stránku http://www.port88.org/ kde admin mimo jiné poskytuje zdarma synchronizaci přes active sync s exchange serverem. Zajímalo by mně, jestli je to bezpečné a jestli nemůže dojík k nějakému zneužití uložených dat. Díky za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vzdycky muze... To je proste holt dan nevlastnorucne spravovanych dat...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

A admin má přístup ke všem datům na serveru?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kdyz je admin, tak ano... Proto je admin...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

No myslel jsem jestli náhodou nejsou data jednotlivých uživatelů šifrována např. pomocí přístupového hesla, no nevadí na e-maily by to bylo použitelný. A ten "push e-mail" jestli to dobře chápu tak exchange server se po přijetí nového e-mailu spojí prostřednictním internetu s telefonem(pokud je aktivní např. gprs) a přepošle ho do něj. Pokud se mýlím tak mně pls. opravte, tohle sem přelouskal z jednoho anglickýho článku o exchange serveru...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

O tom, jak funguje Push na Exchangi je na netu skvely clanek, ale funguje to trochu jinak... Kazdou minutu (mozna casteji) se PDA zepta/pingne server, jestli neni neco noveho, pokud ano, tak se to automaticky zacne stahovat...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

díky za info, ještě jeden dotaz - nevíte jaký je přibližně objem přenesených dat za den? alespoň zhruba. data nonstop zatim namám a s vodafone kartou je to katastrofa (0,06 Kč/kB)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od jimm98y
    díky za info, ještě jeden dotaz - nevíte jaký je přibližně objem přenesených dat za den? alespoň zhruba. data nonstop zatim namám a s vodafone kartou je to katastrofa (0,06 Kč/kB)
    No pokud bude stahnovat cely maily tak dost,ale vetsinou ma hlavicka mailu tak 1-2kb,coz de...takze tam 100kb dene(to mam tak zhruba ja)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Osobne netusim, mam Data Nonstop uz nejaky ten rok, takze jsou mi nejake mnou prenesene GB naprosto ukradene...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od jimm98y
    našel jsem na netu tuhle stránku http://www.port88.org/
    Zkus se podívat na alternativu www.emoze.com, používám asi 14 dní a šlape to perfektně. Data jsou při přenosu šifrovaný a synchronizace i složek funguje bez problémů. Ale jak už bylo uvedeno - v cestě je cizí server, takže bezpečnost je diskutabilní. Nesynchronizuji tím úkoly a kalendář (tam se mi při nepřítomnosti nic nemění , ale jen poštu. Náročnost na přenos dat minimální, provádím login/logout při příchodu/odchozu z práce a přílihy stahuju do 100 kB.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

2 Žanek: díky, zítra to zkusim, vypadá to důvěryhodnějš než ten port88. Ještě dotaz, sync se tam provádí normálně přes poutlook nebo přes nějakou jejich aplikaci?

Podobná témata

1. Hotmail server exchange
    Od mbiba_ce4you v sekci Windows Mobile 6.1 a 6.0
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-10-2010, 15:52
  2. MS Exchange Server - základní otázky
    Od inetMark_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 06-04-2009, 10:48
  3. Exchange server a PPC
    Od Andilek v sekci Obecné problémy