Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpomaleni, zacykleni i-GO pocas navigace

cinko (33)|29.8.2006 09:18
Dobry den chtel jsem se zeptat jestli mi muze nekdo poradit s mensim probleme. V prubehu navigaec mi najednou I-GO jako byl zpomalilo navigaci, resp se zacyklilo a porad ukazuje jenom jeden usek i kdyz jsem uz treba o 10 km dale. Kdyz pak dva krat tapnu na displey, tak se to spravy t.j. navigace mne jakoby dozene a ukazuje zase aktualini pozici treba hodinu a pak se to znova opakuje. Delalo mi to jak v CR, tak v Rakousku a Chrovatsku. Predem dik za jakoukoliv radu
Scatman_ce4you (123)|29.8.2006 10:03
A na čem to provozuješ? Máš dost volné paměti?

Na tom, co mám v podpisu, mi i-Go jede naprosto pohodově, bez problémů... Najel jsem s ním minulý týden skoro 2t km a vše OK...
cyrilsvet (56)|29.8.2006 10:54
A neni nahodou na displeji i ikona Zamknout? V tom pripade se to chova prave takto a staci tapnout na ikonu Zamknout, ta zmizi a kurzor se premisti na aktualni pozici. Alespon to jsem vysledoval ja, navod se mi nechtelo cist...
cinko (33)|29.8.2006 20:32
[QUOTE="cyrilsvet"]A neni nahodou na displeji i ikona Zamknout? V tom pripade se to chova prave takto a staci tapnout na ikonu Zamknout, ta zmizi a kurzor se premisti na aktualni pozici. Alespon to jsem vysledoval ja, navod se mi nechtelo cist...[/QUOTE]

Jjpresne objevi se tam zamknout a pak se ta sipka premisti. Nechce se mi to porad mackat.
cyrilsvet (56)|30.8.2006 09:12
Me stacilo tapnout jednou a pak uz to drzelo porad. Nebylo to potreba opakovat. Tato situace nastala jen tehdy, kdyz jsem uprostred navigace chtel zmenit trasu a vyhledal si jiny cil. Tak se to premistilo na nej a objevilo se Zamknout. Stacilo tapnout a bylo to...
z3rg_ce4you (48)|30.8.2006 11:04
Pri navigaci staci omylem tapnout nekam vedle a zustane to "vyset" na tom bode ... jinak si to neumim vysvetlit. Samo mi to nikdy neudelalo ...
oltcit (1098)|30.8.2006 12:20
V nastaveni mas moznost automatickeho zamku na polohu po urcitej dobe.