Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Ipaq 3950 ( a podobné ) Výměna baterie

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Lidi potřeboval bych poradil jak vymenit baterii u HP Ipaq 3950, baterii jsem našel v e-obchodě ale než si ji objednám by mě zajímalo jak se dá vyměnit. Dostat do přístroje se mi již podařilo ale to co je důležité, konektor, na ten sem si netroufl , nevím totiž jak ho od tama vypáčit , nechci používat moc hrubou sílu abych nepožkodil okolí. Mohl by mi prosím vás někdo vysvětlít jak bezpečně odpojit a připojit konektor mezi základkvkou a baterií? A osvětlit jak tam ten konektor drží atd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vezmeš plochý šroubováček a vypáčíš jim ty dvě kratší strany konektoru nahoru a je to hotovka. Jinak se zkus kouknout ne ebay, tam prodávají baterky až 2400mAh a vyjde to tak na 900 kč.

Jinak tady je ještě návod

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

No bohužel nemám žádné skušenosti s e-Bay. Nemám ani účet u PayPal. Tak si asi budu kupovat 1600mAh za 1300,- tady v ČR. Jinak díky za informaci

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já taky kupoval přes kamaráda

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Mít tu možnost koupit to přes někoho tak bych do toho šel taky a nekupoval bych jenom tu baterii, ono je na e-Bay spoustu pěkných věcí za solidní peníze. Škoda že to není i v česku. Je tu jenom aukro.cz ale to se svou velikosti nemůže e-Bay rovnat. :?

Podobná témata

1. ACER n35 vyměna baterie
    Od david0101 v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 11:49
  2. výměna baterie
    Od Gándhí_oldd v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-07-2005, 07:32
  3. iPaq 3950 a 1GB SD karta
    Od duffy_ce4you v sekci Obecné problémy