Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ipaq 3950 ( a podobné ) Výměna baterie

MegaHu (10)|28.8.2006 20:26
Lidi potřeboval bych poradil jak vymenit baterii u HP Ipaq 3950, baterii jsem našel v e-obchodě ale než si ji objednám by mě zajímalo jak se dá vyměnit. Dostat do přístroje se mi již podařilo ale to co je důležité, konektor, na ten sem si netroufl , nevím totiž jak ho od tama vypáčit , nechci používat moc hrubou sílu abych nepožkodil okolí. Mohl by mi prosím vás někdo vysvětlít jak bezpečně odpojit a připojit konektor mezi základkvkou a baterií? A osvětlit jak tam ten konektor drží atd.
Yngwie (55)|29.8.2006 10:22
Vezmeš plochý šroubováček a vypáčíš jim ty dvě kratší strany konektoru nahoru a je to hotovka. Jinak se zkus kouknout ne ebay, tam prodávají baterky až 2400mAh a vyjde to tak na 900 kč.

Jinak tady je ještě návod
MegaHu (10)|31.8.2006 08:02
No bohužel nemám žádné skušenosti s e-Bay. Nemám ani účet u PayPal. Tak si asi budu kupovat 1600mAh za 1300,- tady v ČR. Jinak díky za informaci ;)
Yngwie (55)|31.8.2006 10:17
Já taky kupoval přes kamaráda ;)
MegaHu (10)|1.9.2006 08:32
Mít tu možnost koupit to přes někoho tak bych do toho šel taky a nekupoval bych jenom tu baterii, ono je na e-Bay spoustu pěkných věcí za solidní peníze. Škoda že to není i v česku. Je tu jenom aukro.cz ale to se svou velikosti nemůže e-Bay rovnat. :?