Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s TCPMP a titulky

Edan (13)|28.8.2006 19:45
Ahoj, nainstaloval jsem si TCPMP player spolu s pluginem pro titulky, titulky převádím do SMI a vse jede ok, jen se mi titulky zobrazují uprostřed displeje. Nevíte někdo jak a jaké parametry navolit v nastavení aby se zobrazovali uplne dole? případně aby když nemám video uplne na celou obrazovku, aby se zobrazovali v dolní černé oblasti pod videem? díky moc za rady
duffioso (537)|29.8.2006 11:05
TCPMP sice patri k Pocket Pc aplikacim,ale spada do multimedii,takze presouvam!!!duffioso
ymir (42)|31.10.2006 09:36
S tim centrovanim ti bohuzel nepomuzu, mne to slape OK (dole na stred sirky) akorat mam jiny problem :D

Mam TCPMP for Windows Mobile 0.71 se vsemi oficial. pluginy + TCPMP071.subtitleplg.beta.arm.cab (plugin na titulky), vsechno slape v pohode i diakritika, akorat mi titulky jemne blikaj :D Co s tim? Da se s tim zit, ale poradi nekdo?

Dekuji, blikani vyreseno:
Pomuze nastaveni videa v TCPMP na GDI - a blikani je pryc :D
blitzer_ce4you (30)|3.1.2007 21:40
tak jsem si nainstaloval TCPMP072.RC1 s pluginem pro titulky a mam presne ten samej problem - titulky se zobrazujou uprostřed filmu a ne dole.
opravdu nevite nekdo co s tim?
diky za odpoved ;)
Kocir (836)|4.1.2007 19:46
[QUOTE="blitzer"]tak jsem si nainstaloval TCPMP072.RC1 s pluginem pro titulky a mam presne ten samej problem - titulky se zobrazujou uprostřed filmu a ne dole.
opravdu nevite nekdo co s tim?
diky za odpoved ;) [/QUOTE]

Neni to nahodou WMV. U nej to dela.
blitzer_ce4you (30)|4.1.2007 21:31
ee, wmv to neni, je to normalni avi

sem zjitil, ze v tom TCPMP je nastaveni titulek, kde se da nastavit i jejich pozice, ale zkousel sem s tim ruzny psi kusy, ale vzdycky se ty titulky pohybovali jenom v ramci toho filmu (do toho cernyho okraje kolem to neslo) :(