Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: problém s TCPMP a titulky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, nainstaloval jsem si TCPMP player spolu s pluginem pro titulky, titulky převádím do SMI a vse jede ok, jen se mi titulky zobrazují uprostřed displeje. Nevíte někdo jak a jaké parametry navolit v nastavení aby se zobrazovali uplne dole? případně aby když nemám video uplne na celou obrazovku, aby se zobrazovali v dolní černé oblasti pod videem? díky moc za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

TCPMP sice patri k Pocket Pc aplikacim,ale spada do multimedii,takze presouvam!!!duffioso

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

S tim centrovanim ti bohuzel nepomuzu, mne to slape OK (dole na stred sirky) akorat mam jiny problem

Mam TCPMP for Windows Mobile 0.71 se vsemi oficial. pluginy + TCPMP071.subtitleplg.beta.arm.cab (plugin na titulky), vsechno slape v pohode i diakritika, akorat mi titulky jemne blikaj Co s tim? Da se s tim zit, ale poradi nekdo?

Dekuji, blikani vyreseno:
    Pomuze nastaveni videa v TCPMP na GDI - a blikani je pryc

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

tak jsem si nainstaloval TCPMP072.RC1 s pluginem pro titulky a mam presne ten samej problem - titulky se zobrazujou uprostřed filmu a ne dole.
    opravdu nevite nekdo co s tim?
    diky za odpoved

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od blitzer
    tak jsem si nainstaloval TCPMP072.RC1 s pluginem pro titulky a mam presne ten samej problem - titulky se zobrazujou uprostřed filmu a ne dole.
    opravdu nevite nekdo co s tim?
    diky za odpoved
    Neni to nahodou WMV. U nej to dela.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

ee, wmv to neni, je to normalni avi

sem zjitil, ze v tom TCPMP je nastaveni titulek, kde se da nastavit i jejich pozice, ale zkousel sem s tim ruzny psi kusy, ale vzdycky se ty titulky pohybovali jenom v ramci toho filmu (do toho cernyho okraje kolem to neslo)

Podobná témata

1. *.srt titulky v TCPMP 0.72 RC1
    Od lump_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 12:34
  2. TCPMP + ASUS P552w (WM 6.1 Pro) + titulky
    Od SdKfz.171 v sekci Multimédia
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-01-2009, 10:28
  3. Funkcni plugin na TITULKY do noveho TCPMP 0.7
    Od code v sekci Multimédia