Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 po softresetu zatuhne

Termiter (147)|28.8.2006 18:01
Mám v něm originál (tak jak jsem koupil) 2.17.7.2 CSY. Asi do dvou dnů po hardresetu a následném nastavení mi při softresetu zatuhne. Skončí na obrazovce Windows mobile, stále svítí a takhle vydrží asi půl hodiny. Pak nevydržím já a udělám reset. Ten dopadne stejně...
Mám ho asi dva týdny a už jsem musel dělat asi pět HR, což mne trochu vytáčí.
Teď jsem úplnou náhodou přišel na to, že když při SF držím prostřední tlačítko, asi po minutě se objeví barevné hodiny (což při zatuhnutí nedělá), tlačítko pustím a do půl minuty pak normálně nastartuje.

Co se děje? Jak to spravit? Setkal se s tím někdo?

Pokud mi neporadíte, alespoň tu zůstane ten trik s prostředním tlačítkem...
JecminekMaselnik (464)|29.8.2006 07:17
toto samé mi qtek dělal s origo romkou ještě tuším 1.6....Po soft resetu bylo potřeba opakovaně zmáčknout nějaké tlačítko (bylo jedno které, nezkoušel jsem ho držet) a telefon najel. Nevím, jestli to bylo nějakou nešťastnou kombinací softwaru, nebo tím, že romka byla fakt shit (a to byla), ale už po prvním updatu romky problém zmizel. Je ovšem možné, že s updatem spojený HR zlikvidoval nějaké smetí po experimentech se softwarem.
Zkus chvilku používat co nejčitší instalaci a vysledovak, jestli problém skutečně nepůsobí nějaký program, případně jinou romku.