Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA3 a jmeno volajiciho

MedvedXXL (33)|28.8.2006 14:27
Zdravicko vespolek. Prolezl jsem celou tuto diskusi, dokonce XDA-Developers, ale nenasel jsem zadny kloudny reseni. Mam problem s XDA3, ROM 1.42.00WWE, Radio 1.15.00. Pri prichozim hovoru se mi nekdy zobrazuji pouze cisla volajiciho, nekdy priradi jmeno. Pomer je cca 50:50. Jmeno se mi ale vetsinou neukaze v nejnevhodnejsim okamziku. Kvuli GPRS problemum jsem downgradoval IA_CallerID na 1.20 build 17957. V nekterych diskusich to pripisuji zatizeni procesoru, ale zkousel jsem to i s PocketHackMaster a pri minimalnim zatizeni taky nic. Nekdy se stane, ze se jmeno objevi az po cca 8sec.zvoneni. Pokud se ale neukaze, neni pak prirazeny ani v historii volani. Dela vam to taky nebo mam svoji cihlu zakletou? Delalo mi to i s original ROM od Eurrortelu 1.22.00WWE. Pomoooooc
Mashe (622)|28.8.2006 14:48
takhle me to blblo jen kdyz jsem mel jedno cislo (volajici) ve vice kontaktech ...

ale jinak jsem to nezaznamenal .. pripadne jsem jeden cas pouzival photo contacts .. abych videl fotku pres cely displej :))) ale na to se neptaas ...
MedvedXXL (33)|28.8.2006 15:48
No fotokontaktama by slo par lidi, ale mam 405 kontaktu. Nekde jsem cetl, ze to muze bejt i vetsim poctem kontaktu, ale to snad je blbost. A duplicita taky nehrozi. To jsem zkousel. Navic jednou mi to jmeno neukaze a pokud mi ten clovek zavola za 10min, uz to treba zase ukaze. Veci jako HR a stopnuti prebytecnych procesu jsem zkousel. Dokonce ani nema vliv, pokud je MDA zrovna uspany nebo pusteny :-( Proste nevim.
osch (1330)|28.8.2006 15:57
Na MDA 2 mi to dělá taky. A můj názor je, že to dělá pokud je moc aktivních procesů, mnoho spuštěných softů, mnoho kontaktů atd. Tedy pokud je mašina "zamarasená". A caller ID podle mne ukazuje fotky kontaktů a velice zásadně celý proces zvonění a ukázání kontaktu zpomaluje.
Mashe (622)|28.8.2006 16:11
tak ja mel pres 600 kontaktu .. a kdyz neni fotka tak ukaze jen jmeno .. akorat to zabere neco pameti .. jinak nevidm problem .. hlavne se me na tom libilo ze to mohlo davat stejnou melodii zvoneni skupine .. takze sem nemusel jit po jednom ... ale to uz jsou detaily :)
MedvedXXL (33)|28.8.2006 16:45
[QUOTE="osch"]Na MDA 2 mi to dělá taky. A můj názor je, že to dělá pokud je moc aktivních procesů, mnoho spuštěných softů, mnoho kontaktů atd. Tedy pokud je mašina "zamarasená". A caller ID podle mne ukazuje fotky kontaktů a velice zásadně celý proces zvonění a ukázání kontaktu zpomaluje. [/QUOTE]

JJ. Taky se mi zda. Ja ale zasadne veskery aplikace neminimalizuju, ale pres PocketPlus zaviram a pamet mam furt volnou. Holt je to asi vlastnost MDAcek obecne. A to ma good CPU. Co takovy Vario? To ma tusim jen 216MHz, ne? Tam vam to nekomu nedela? A doufal jsem, ze s upgradem ROM na novou 1.42.00 se to spravi. Ni prd, pratele... Ale jinak je ROM dobra a tolik se mi to neseka.
JanHavlicek (635)|28.8.2006 18:51
Co zkusit WM5 ? nepomohl by v tomto směru upgrade na novou verzi OS ? nevím, vyzkoušet se musí všechno ;)
MedvedXXL (33)|28.8.2006 19:18
[QUOTE="JanHavlicek"]Co zkusit WM5 ? nepomohl by v tomto směru upgrade na novou verzi OS ? nevím, vyzkoušet se musí všechno ;)[/QUOTE]

No laka me to, ale zatim jsem necetl o alespon 90% funkcnosti WM5 na MDA3. Sice pred tejdnem neco vylezlo na XDA-Developers, ale stejne je udajne problem s STK.exe, fotakem a par dalsima vecima. Pokud bych vedel, ze to pomuze, sel bych do toho. Jsem ale po cerstvym HR na WM2003SE-PE a znova fsecko instalirovat, to se mi nejak nechce. Prece musi existovat reseni. Nebo alespon vysvetleni, se kterym se smirim. Prece to soudruzi nemohli myslet vazne, ze to takhle bude haprovat.
Duddits (217)|29.8.2006 09:10
Dela mi to taky a dost casto,nepomohl ani upragde na wwe 1.42. Po hardresetu je to chvili dobry, ale jak nainstaluju vice aplikaci,zase to zacne - vetsinu mam od SPB
MedvedXXL (33)|29.8.2006 10:51
[QUOTE="Duddits"]Dela mi to taky a dost casto,nepomohl ani upragde na wwe 1.42. Po hardresetu je to chvili dobry, ale jak nainstaluju vice aplikaci,zase to zacne - vetsinu mam od SPB[/QUOTE]

Hmm. Taky mi to tak pripadne. Po novy ROMce se mi to zdalo good, ale jak jsem tam zacal cpat programky, byl radosti konec. Aplikace zaviram, ale problem je mozna fakt v preplacanym ToDay - SpbPocketPlus, SpbDiary, SpbFinance, SBSH PocketWeather, PPCProfiles, pLock, klient PocketController... mozna jak se zapne a znova proveri stav fsech aplikaci na ToDay, nema cas na "nejaky zapraskany zobrazovani jmena"... Potvora stribrna. Ale i tak ho mam rad. Sazel jsem na ten PocketHackMaster, ale ani ten to nezlepsi. A pokud ho necham snizovat frekvenci v zavislosti na zatizeni, tak nez ji po zapnuti zvedne na normal, je to jeste horsi. A nechat ho skakat z nizke frekvence primo na hodne pretaktovanou, to se mi zda brutal. Nemate nekdo zkusenosti s timto problemem na MDA3 s WM5? Zacinam se viklat :-)
Duddits (217)|29.8.2006 11:22
PocketHackMaster jsem zkousel taky a ani prirazeni ve pameti v registrech(32768)pro video nepomaha.Taky mi to dost vadi,ale nechce se mi tam davat puvodni rom a mesic cekat na reklamaci :((
MedvedXXL (33)|29.8.2006 11:48
[QUOTE="Duddits"]PocketHackMaster jsem zkousel taky a ani prirazeni ve pameti v registrech(32768)pro video nepomaha.Taky mi to dost vadi,ale nechce se mi tam davat puvodni rom a mesic cekat na reklamaci :(( [/QUOTE]

No podle me tento problem ani reklamovat nejde. Pokud udelaji HR (a oni udelaji), tak fsecko bude fungovat. Nesmel bys tam nic instalovat a koukat na sqelej default ToDay... holt bude treba nejakej kompromis nebo dosud neobjeveny zasah do registru.
Duddits (217)|29.8.2006 12:59
No ono toho je v telefonni casti vic,kdyz neodmitnu hovor pri prvnim zazvoneni,tak uz nejde odmitnout ani prijmout
Duddits (217)|29.8.2006 13:01
jinak mi taky pripada,ze to jmeno nejak nemuze pres today,nekdy to proleze pri druhem nebo tretim zavoneni,nekdy vubec. Ale to bychom chteli od Microsoftu asi moc,aby vse fungovalo:)
commy (28)|29.8.2006 17:44
Osobně jsem použival NL build ale dle všeho je to naprosto totožná ROM.
GPRS mi chodilo bezpro Caller Id Version 1.20 Build 20047 v defaultni extrom sloužil dobře.

Počet nepřiřazených jmen k číslum byl max 10% rozhodně ne víc.

Duddits (217)|20.9.2006 15:49
Tak uz me to nastvalo a upgradoval jsem AKU 3.2 WM5 Helmi beta 1.3.2, problem se zda vyresen. Zatim to maka a to i po instalaci aplikaci :yes:
MedvedXXL (33)|20.9.2006 20:54
Ooou. Ty jsi do toho sel? Sice to asi patri do jiny diskuse, ale je neco, co ti na MDA3 vs. WM5 nefunguje nebo vadi? Myslim nefunkcni WiFi, GPRS, Fotak, Bluetooth, SDkarta, synchronizace, atd..................
Duddits (217)|21.9.2006 09:14
Vse zatim ok ,mrkni sem https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17934