Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Autonabijacka na Mio A701 nenabija

hawkens (90)|28.8.2006 09:22
Problem: nabijacka na Mio nenabija, ked ju v aute pripojim do cigaretovej dierky. Pritom cez USB kabel aj cez cestovnu nabijacku sa MIO nabija, iba auto nabijacka vobec odmieta pracovat. MIO je nove - cca 2 tyzdne. Pritom raz uz nabila, ale odvtedy nic. Zelena diodka na koncovke nabijacky svieti ked zapojim, poistku som skontroloval, nie je odpalena.

Vie niekto s tymto poradit ?

Alebo rovno reklamaciu do servisu - za predajcom ?
ipf (2136)|28.8.2006 09:30
Měl jsem podobný problém na MDA2. Pokud pokleslo vybití MDA pod cca polovinu, už nešlo v autě nabíjet. Problém byl v tom, že autodobíječka pouští jen určitý proud, ale více vybité PDA vyžaduje proud vyšší. Zkus připojit nabité PDA, jestli se dobíjení vůbec rozběhne, anebo jinou dobíječku. Každopádně bude problém s největší pravděpodobnostrí v samotné dobíječce.
hawkens (90)|28.8.2006 09:34
To je zaujimave, vyskusam to takto ako pises.
M66 (116)|28.8.2006 11:01
Já v autě nabiju i skoro vycuclé Mio. Problém mám jen občas ve služebních, kde jsou kontakty zásuvky/zapalovače úplně zkorodované.
A vůbec jsem si nevšiml, že na nabíječce je nějaká dioda, musím se na to kouknout.
hawkens (90)|28.8.2006 13:19
Prilis to nevidno, je to dost zapustene do vnutra tej trstej koncovky, ale je to tam a svieti na zeleno.

Bohuzial moje MIO sa tvari akoby nic, ani ikonka baterie sa neprepne ako ked je na napajani z USB. Uz som mal tiky oliznut tu kncovku jazykom ci tam vybec je tych 5V ... :)
ipf (2136)|28.8.2006 13:23
Tak jedině jinou nabíječku. Bohužel, výrobci si u těchto zařízení příliš nelámou hlavu s kvalitou (=přesností) elektrosoučástek, takže kus od kusu má rozdílné parametry.
Valheru_ce4you (68)|18.5.2007 19:23
Me autonabijecka nabiji ale zase se strassssne hreje .Muj tip 50 i vice stupnu.