Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Velká recenze zařízení HP iPAQ hw6900

Nováček
    Registrace
    May 2006

Firmware HP uvolní ke stažení na stránkách www.hp.cz v sekci "Stažení ovladačů a softwaru". Momentálně tam je jen update na MMS. Taky čekám, kdy se HP probere a doladí to. Takhle to je hrozné !!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

To mi je jasne, ale kdyz se v tom clanku o novejsim firmwaru pise, tak predpokladam, ze jiz nejaky existuje. Take kdyz si porovnam verzi na screenshotech v clanku, tak je jina (vyssi) nez mam ja z vyroby.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Tak už to mám asi dva měsíce a jsem velmi spokojen. Kousl se mi jen dvakrát a poprvé bych řekl, že jsem byl jen netrpělivý a podruhé, když spadl iGO (navigace byla nastavena na bluetooth a ne na interní). Co jsem vše nastavil jak má, GPS velmi rychlá a přesná i na sedadle spolujezdce na kšandě od cigareťáku a PDA funkce výborné a dokonce mám pocit, že telefonní modul i kalendář jsou rychlejší než v mém předchozím XDAII. Jediné co mne točí :-) je, že když hraju Solitaire, tak nevidím občas pořádně díky malému display všechny karty.

Jen mám dotaz na Vaše zkušenosti, podobně jak na velkých WinXP se mi postupně plní operační paměť a musím to cca jednou za 14 dní SR, aby se vyčistila- zastavit běžící procesy nepomáhá (pomáhá málo), i když na rozdíl od WM3.0 SP2 se to po zastavení procesu nerozesype. Máte stejný problém?

A druhý dotaz: dá se nějak zesílit hlasitý odposlech - handsfree nad limit daný maximem v ovládacím prvku, proti XDAII je skoro v autě nepoužitelný. Neznáte někdo nějakou aplikaci pro zesílení HF profilu, když GPS dokáže "mluvit" ve stejném zařízení podstatně hlasitěji?

Dík za odpověď s případným řešením

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od krut
    To mi je jasne, ale kdyz se v tom clanku o novejsim firmwaru pise, tak predpokladam, ze jiz nejaky existuje. Take kdyz si porovnam verzi na screenshotech v clanku, tak je jina (vyssi) nez mam ja z vyroby.
    Pokud vim, tak p. Koza mel nejdrive na otestovani iPAQ s nejakou predprodejni verzi FW. V dobe uvedeni na trh se uvolnila verze ROM 1.00.00 / 1.21UK kterou mame asi vsichni. Zobrazi se Vam to po resetu a nebo spustte aplikaci ve slozce Settings\System "HP Asset View" a na zalozce Version je od zhora: 1.0, 06/12/06, 1.21UK.00 ENG, 5.1, G.39, 1.0.0.0. Pokud mate neco jineho, tak to prosim napiste konkretne. Informace, ze mate "asi" neco jineho nikomu nic nerekne :-(
    Zde je aktualni verze FW, ale nas se zatim bohuzel netykaji. Je tam sice ver. 1.53, ale Danska a tu bych tam rozhodne nenahraval.
    http://h18007.www1.hp.com/support/files/HandheldiPAQ/us/locate/1129_6320.html

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj,
    mám 6915 asi tři měsíce a jsem až na pár drobností spokojený. Co mě však moc a moc vadí, je nestabilita Tomtom. Při delších cestách vždy několikrát zatuhne a pomůže až SR. Zatím mám vypozorováno, že se děje vždy, když vyskočí upozornění z kalendáře nebo mailu, občas se mu stává, když přepočítává trasu.
    Nemáte s tím někdo zkušenost, jak to odstranit?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 11:29
  2. Velká recenze zařízení HP iPAQ hx2750
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 13-12-2006, 17:59
  3. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx1950