Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - kombinace WiFi BT a GPS

kardinal.richelieu (6)|26.8.2006 22:47
Ahoj, rád bych kohokoli na foru požádal o pomoc pří řešení těchto situací:

- lze používat současně WiFi a GPS (u mě neprovede fix), programy na COM8 default
- lze současně používat externí BT GPS s aplikací na navigaci? TomTom (provedu párování s externí BT GPS, ale nedostanu se na ní, aplikace ji nevidí)
- lze zakázat funkčnost interní GPS (standardní možnost nastavení přes menu Settings\ GPS a zde zvolit, že není na žádném COM portu nefunguje, ani změna rychlosti), vše řeším přes SirfTech, ale zakázání interní GPS nevím jak
- měl jsem problémy s fixací SAT, provedl jsem tweak s GSA a GSV dle návodů v jiných diskusích, nastavil jsem Static Nav na ON a vše je naprosto super
- mátě někdo antireflexní sklo v autě? změnila se Vám citlivost na příjem SAT? - mam nové sklo a je to zoufalost nejvyšší třídy

Veškeré mé dotazy jsem spojil do jednoho témata.
Díky za pomoc
Kocir (836)|27.8.2006 16:53
K cemu je nastaveni "Static Nav" ?
kardinal.richelieu (6)|27.8.2006 23:55
Ahoj,posílám update:

- co se týká externí BT GPSky tak jsem to pořešil, už to funguje, takže tento typ dotazu padá

- STATIC NAV alias static navigation je vyladění GPS tak, aby lépe a radostněji fungovala při pěší turistice a tak podobně - jsou o tom popsána lépe jiná témata
zabarna (1)|28.8.2006 13:58
[QUOTE="kardinal.richelieu"]Ahoj,posílám update:

- co se týká externí BT GPSky tak jsem to pořešil, už to funguje, takže tento typ dotazu padá[/QUOTE]

prosím tě, jak se ti podařilo rozchodit externí BT GPS?? na jakým portu má být nastavena např. v Tom tomovi?