Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n50 premium vs. n310

Lott (1)|26.8.2006 16:08
Zdravím,
rozhodl jsem se koupit si PDAčko a po dlouhem brouzdani internetem jsem narazil z meho pohledu asi na nejvyhodnejsi PDA Acer n50 premium. Procetl jsem spoustu recenzi a kritik, mysli ale ze s troskou stesti na vydareny kousek bych mohl mit perfektni PDA. Ted ale k otazce: nasel jsem i konkurencni PDA Acer n310, ktery je cenove temer stejny, s rozdilem VGA(640x480) vs. QVGA(320x240) a taktem procesoru. Ptam se tedy, jestli byste dali prednost rozliseni VGA a taktu 300MHz (n310) nebo radeji QVGA a taktu 520MHz(n50 premium). Zkusenosti s PDA nemam a tak se radeji ptam, budu rad za vase nazory diky.
speed-komi (278)|26.8.2006 17:04
n50 už je starší typ, tak má i starší operační systém, to je jeho (řekl bych) nevýhoda. Zato 310 nemá wifi a n 50 ano. Vga je taky dobrý, oproti qvga je to něco jiného, lepší pokoukáníčko...
z těchto přístrojů bych asi nevybíral, připlatil bych korunku a koupil si alespoň n311, ten má vše co n50(až na infraport a CF slot) a ještě víc..
petko99 (4)|27.8.2006 00:31
Ja osobne bych asi o n50ce premium neuvazoval. Sam mam zkusenosti s "obycejnou" n50kou a jsem s ni velmi spokojeny. Rozdil je vlastnejen v rychlosti procesoru a myslim, ze ten slabsi v pohode staci. Nevyhodou muze ovsem byt slabsi vydrz baterii. A to se obavam, ze ani u 311 lepsi nebude.
Jinak rozhodne bych doporucil wifinu pokud mate pristup k nejakymv AP. V budoucnu se urcite jeste rozrostou..:)
Takze 311 bych kupoval jenom pokud bych mel velkou touhu po hodne jemnem display, ale kdyz chce nekdo velke rozliseni, tak at si koupi notebook nebo at si kresli na papir, ne?:)
Mark314 (232)|27.8.2006 19:37
Tak já taky přidám názor... vřele doporučuju Acer n311... cca před 2 měsíci jsem měl možnost si s ním celý den vyhrát do libosti... VGA displej je nádherný koukání a těch 400MHz je bych řekl dostačující... pokud by ti šlo o výkon, tak určitě půjde taktnout(sice ne o moc ale pujde to)... Co ještě dodat... připlatit se vyplatí ;)