Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 a TomTom

Honcek (30)|26.8.2006 11:12
Poradi nekdo? Mam problem s TT a WM5 /mda compact II od T-mobil
Aplikace se podarila nainstalovat (TT je zobrazen v Today), ale kdyz ho chci spustit, vytuhne pri zelene obrazovce (nejake info). Pri cteni ruznych navodu jsem zjistil, ze tento problem obcas nastane, ale nikde jsem nenasel radu, jak to rozchodit. Dik za pripadnou odpoved...
JanHavlicek (635)|26.8.2006 11:31
na jaké zelené obrazovce myslíte ? Máte na mysli obrazovku s právním oznámením ? TomTom je takový pomalejší, možná bych chvilku počkal, třeba nastartuje

Jinak bych zkusil reinstall programu. Ten plugin v today akorát zabírá místo a přiznám se, že mi pomocí něho snad nikdy nešel tomtom spustit. Osobně bych ho odstranil a vytáhl si zástupce tomtom aplikace na today např. pomocí iLauncheru nebo SPB P+
Honcek (30)|26.8.2006 11:38
Ano jedná se o "tu" stranku. Je pravda, ze zarizeni asi pracuje - nevypne se, ale Nnechal jsem to i 30 min a nic. Zkusim to preinstalovat a uvidime. Dekuji za odpoved..
Honcek (30)|26.8.2006 12:35
Tak bouzel ani reinstall nepomohl. Problem je stale stejny. Ach jo :?
Fafa60 (6)|27.8.2006 08:30
Sežeň si novější verzi.
Honcek (30)|27.8.2006 08:55
Problem vyresen...chyba byla v updateu. Sehnal jsem jiny a uz to funguje...;)
elba (50)|10.11.2006 20:51
[QUOTE="Fafa60"]Sežeň si novější verzi.[/QUOTE]

No to by mne zajímalo. Včera jsem si pořídil TyTNa a chtěl jsem nainstalovat TT Navigator 5, který mi bez problémů chodil v Qtek 2020 a při instalaci to hodilo chybovou hlášku, že program se musí ukončit. Provedl jsem HR, přeinstaloval jsem celej komp a nainstaloval ActivSync 4.2, bohužel mám TyTNa, GPS modul, držák v autě, ale ty pos****j program s mapama ne, pomozte někdo !!!!
palacinka (242)|11.11.2006 16:36
[QUOTE="elba"][QUOTE="Fafa60"]Sežeň si novější verzi.[/QUOTE]

No to by mne zajímalo. Včera jsem si pořídil TyTNa a chtěl jsem nainstalovat TT Navigator 5, který mi bez problémů chodil v Qtek 2020 a při instalaci to hodilo chybovou hlášku, že program se musí ukončit. Provedl jsem HR, přeinstaloval jsem celej komp a nainstaloval ActivSync 4.2, bohužel mám TyTNa, GPS modul, držák v autě, ale ty pos****j program s mapama ne, pomozte někdo !!!![/QUOTE]

kup si TT6
lukike (278)|24.12.2006 18:42
chcem sa opytat nainstaloval som si uspesne tomtoma do Aceru n310 (nemam GPS) mam aj na today tomtoma ked kliknem nanho tak iba vyda nejaku zvuk a ani sa nespusti,...hm Verziu mam 5,...Vlastne ked nemam GPS v PDA tak tomtoma ani nespustim???
Ide mi o to aby som mohol prezerat mapy,..ak by som nahodou zabludil,..:D
lukike (278)|24.12.2006 18:50
Uz som ho spustl,stacil upgrade
lukike (278)|24.12.2006 20:32
Takze som narazil na dalsi problem,ked nemam v PDA na karte ziadnu mapu tak pekne TomToma ot orim ale mi vypise ze ziadna mapa nebola najdenaaaa.
Ked na kartu nahram mapu velkost cca 200MB a chcem otvorit TT tak mi PDA zamrzne a pomoze SoftReset,..
Nevie niekto kde moze byt chyba????diiiik