Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Forum pro uzivatele zarizeni od ETENu

Pavel Koza (4761)|26.8.2006 09:27
Forum pro uzivatele zarizeni od ETENu
michalsl (65)|26.8.2006 09:53
26.8.2006 Nová verze ROM pro M600plus WWE OS verze 230. Ke stažení na www.e-ten.cz
cyberfoxcz (19)|29.9.2006 17:38
Já jsem stále přemýšlel, proč je tak málo příspěvků v sekci ETEN a po cca 14 denním používáním je mi vše jasné. Konečně toto zařízení pracuje pro mě a né já pro něj. Vyzkoušel jsem před ETENem M600+ cca dalších šest zařízení typu PDA (pokaždé jinéí značky) a musím jednoznačně konstatovat, že zařízení typu ETEN je velmi spolehlivé a rychlé zařízení, na které je opravdu spolehnutí.
Dokonce jsem před 3 dny nainstaloval do zařízení GPS navigaci a trnul jsem hrůzou, zda-li mě to dovede na neznáme místo a ejhle, vše bez komplikací a jakýchkoliv záseků, čí měkkých restartů jako tomu bylo u jiných zařízení tohoto typu. Toto zařízení jsem už bez jakýchkoliv restartů nemusel bootovat cca 5 dní.

Opravdu mohu vřele doporučit toto zařízení !!!!

Se zařízením jsem maximálně spokojen.

FOX
Rampelnikov (18)|1.10.2006 12:38
Rád bych se zeptal jak je to s USB MASS STORAGE u Etena m600+ ?
cyberfoxcz (19)|1.10.2006 14:25
[QUOTE="Rampelnikov"]Rád bych se zeptal jak je to s USB MASS STORAGE u Etena m600+ ?[/QUOTE]

Funguje to tak, že když se připojíte s M600+ k PC tak je zařízení ve Windows XP Profi bez problému nalezeno (ovkadače si natáhne sám) a následně musíte použít MS ActiveSync, aby doslo k propojení zažízení a následně přes tento software můžete plně využívat ve výměně dat jak na SD kartě, tak i na flashce.
Rampelnikov (18)|1.10.2006 14:41
Takže jestli to správně chápu, tak na cizím počítači (např. v zaměstnání) bez active sync se na kartu nedostanu.
beecher (9270)|1.10.2006 14:53
Dostanete... Hledejte WM5torage nebo Softick Card Export II...
JardaKo (13)|5.10.2006 08:18
Dobrý den! Vážně zvažuji nákup E-TENu G500+ (jako náhradu za stávající mobil) a nejlépe bych měl zařízení typu vše v jednom. Jediné, co mi v něm chybí je Wi-Fi. Je možno jej nějakým způsobem do něj dostat (přídavná karta apod.)? Nebo tato možnost není a musím se pohlédnout jinde? - on totiž jinak na 100% splňuje vše co bych chtěl.
Díky za reakce, příp. náměty.
Jardako
Surgical (2364)|5.10.2006 14:52
Obavam se, ze resis neresitelne. G500 ma miniSD slot (ne SDIO) a do nej sitovou kartu sezenes tezko (pokud existuje, bude dost mastna). Navic obsadis-li slot sitovou kartu, nebudes mit kartu pametovou....Integrovane GPS maji sve vyhody, ale obvykle i nevyhody, jak se doctes ve mnoha zdejsich forech o techto zarizenich.
Coz tedy za opacny konec? ETEN M-600+ s externim GPS modulem? Standartni SDIO slot s podporou vsech soucasnych SD karet (navic pametove karty jsou v SD provedeni za prijemne penize), WiFi on board, bezproblemovy BT, externi GPS modul se vyznacuje nejen obvykle vyssi citlivosti, ale diky vlastnimu napajeni vyrazne prodluzuje vydrz vlastniho PDA pri praci z baterie. Displaye jsou totozne, softwarova vybava krom jine barevne variace defacto take, "progresivnejsi" vzhled ovladacich klaves G-500+ nerika nic o tom, ze by mely byt funkcnejsi, nez ovladaci prvky M-600+.....
JardaKo (13)|6.10.2006 07:02
To že to asi nejde jsem si myslel ale nebyl si úplně jist, proto ten dotaz. Co se týče M600+ - možná hloupost, ale tam mi chybí rádio, které u mobilu využívám - sice občas ale jo. S tou externí GPS bych se asi nakonec smířil, ale hledám pokud možno vše v jednom. Nechce se mi sebou tahat PDA, mobil, GPS a MP3 přehrávač jenom proto, že z každého využiju jen něco (víc či míň). Navíc nechci zařízení s úplnou vysouvací klávesnicí. A nejvíc se tomu právě přibližovala G500+. Jestli ale takové zařízení není (a už to vypadá, že asi ne, a jestli se chystá, tak o tom jsem se zatím nedozvěděl) tak holt budu muset - ač nerad - někde ubrat. Pokud někoho napadne nějaké řešení sem s ním.
Díky.
Jardako
Rampelnikov (18)|19.10.2006 14:17
Zdravím! Tak už jsem majitelem M600+ a několik dní se snažím rozchodit USB MASS Storage. Při použití WM5torage 1.72 (i starší) i cardexportu mi win xp zahlásí při připojování "při instalaci došlo k potížím ..." a tím to hasne.
Má někdo podobnou zkušenost, popř. nevíte jak to vyřešit?
Rampelnikov (18)|20.10.2006 23:04
Odpovím si sám. Pro ty, kdož mají obdobný problém existuje verze Softick CE II č. 2.20 zatím debug, ale funkční.