Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636N - Problém se synchronizací souborů a adresářů

Vox (2)|25.8.2006 20:10
Ahoj,
řeším problém se synchronizací souborů přes ActiveSync.
Verze ASync jsem zkoušel 4.1 i poslední 4.2.
PDA se po USB korektně připojí, vytvořím partnership a vzniknou synchronizované složky.
Bohužel to je ale vše. Z PDA se do PC NIC nepřenáší, tzn Async vůbec nevytvoří strukturu adresářů (Hudba, Obrázky, Osobní, ...) ve složce na PC.
V opačném směru synchronizace souborů funguje, vše co uložím do synchronizované složky se na PDA překlopí.

Firewall má výjímky nakonfigurované, chyba přetrvává i s vypnutým firewallem.

Zkoušel jsem Async jak na několika kusech těchto Asusů (v úplně "čistém" stavu v továrním nastavení) proti různým PC, tak i proti jinému PDA s WINCE5 (HP2490, MDAVario) a tam je synchronizace bezproblémová. Mám tedy podezření na chybu v 636ce.

Máte někdo podobnou zkušenost, ba co lépe našli ste nějaké řešení?
Díky za RE,
Vox
Vox (2)|27.8.2006 09:49
Ahoj,
možná se zkusím zeptat jinak a něco málo upřesnit :-)

Funguje někomu z Vás synchronizace souborů pomocí activesyncu z PDA A636N směrem do počítače bez výše uvedených problémů?

Strávil jsem sobotu hledáním příčiny, podle logů Asyncu na PC a PDA to vypadá, že Async si všimne toho, že se mu objevily nové soubory pro synchronizaci a pokusí se je přenést. Nicméně něco zablokuje TCP/IP komunikaci. To něco mě přivádí k šílenství, firewally ani antivirak na PC neběží, nejsem si vědom a nenašel jsem, že by Asus měl něco jako firewall.

Google mlčí, podobný problém jaký mám já se mi najít nepodařilo.

Ani pokusy nastavení síťových prostředků 636ky ani amatérský registry hack nevedly k úspěchu :-(

Vox