Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypíná podsvícení po vypnutí i-Go.

khooca (133)|25.8.2006 13:46
Ahoj všem.

Stává se mi, že pravidelně po vypnutí i-Go se mi zašrtnou volby na vypnutí podsvícení po minutě při napájení z baterie i nabíječky (defaultně to mám vypnuté, čili nechci, aby se podsvícení vypínalo). Po každém vypnutí igo tedy musím jít do nastavení a upravit si to.
Co s tím?
M66 (116)|25.8.2006 14:19
Mě se zase na Mio A701 to zaškrtnuté vypnutí podsvícení po 1 min ruší. Ale nevšiml jsem si spojitosti s iGO. Takže mě vadí to, co ty chceš jako standard a naopak... Nemůže být příčina spíš v systému, Windows..., než v tom iGO?
khooca (133)|25.8.2006 14:22
Ne, mam to vypozorované. Před zapnutím igo je to nastavené jak chci, po jeho vypnutí je to zaškrtnuté...

U žádné jiné aplikace jsem toto nepozoval. Nepomohlo ani přepínání voleb podsvícení v igo, výsledek byl vždy stejný..:-/
M66 (116)|25.8.2006 15:27
Já teď nemám iGO u sebe, ale je v něm nějaké nastavení, jak se má chovat podsvícení. Jednotlivé volby jsou tam popsány trochu kostrbatě, ale já tam myslím mám nastavené, aby se podsvícení nevypínalo. A problém s tím nemám. I když já mám nastavené, aby se Mio vyplo po 3 min, takže to podsvícení za 1 min nebo až 3 min neřeším.
tortoise (546)|25.8.2006 21:16
N560 - po vypnutí iGo pozoruji, že se mi nastaví vypínání podsvícení při napájení i provozu na baterky po jedné minutě. Opruz.
kokoskokos (75)|26.8.2006 12:00
Taky jsem si toho všiml.
V iGO mám nastaveno "použít nastavení zařízení" a na PDA žádné vypnutí podsvícení. Po použití iGO se to změní a podsvícení se vypíná :((

oltcit (1098)|26.8.2006 12:44
Ja neviem co riesite ? V iGO mam nastavene nepouzit nastavenie zariadenia a zapnute trvale podsvietenie a facha to uplne korektne.Pri minimalizovani iGO a prepnuti do inych programov sa zmeni podsvietenie na defaultne(u mna 1) a pri navrate do navigacie sa obnovi nastavenie v iGO(denne-7,nocne-1) a vypinanie podsvietenia v systeme ostava zachovane aj po vypnuti iGO.
MarekS_ce4you (25)|27.8.2006 01:03
[QUOTE="khooca"]Ahoj všem.

Stává se mi, že pravidelně po vypnutí i-Go se mi zašrtnou volby na vypnutí podsvícení po minutě při napájení z baterie i nabíječky (defaultně to mám vypnuté, čili nechci, aby se podsvícení vypínalo). Po každém vypnutí igo tedy musím jít do nastavení a upravit si to.
Co s tím?[/QUOTE]

Potvrzuji toto divné chování iGo. Mám nastaveno vypnutí podsvícení na baterie 2 min., na adaptér nevypínat. iGo po spuštění a ukončení změní na 1 min. baterie, 2 min. adaptér. Toto pozoruji už asi dva měsíce, raději jsem začal častěji používat TomTom.
Lotrando_ce4you (14)|28.8.2006 18:41
[QUOTE="MarekS"][QUOTE="khooca"]Ahoj všem.

Stává se mi, že pravidelně po vypnutí i-Go se mi zašrtnou volby na vypnutí podsvícení po minutě při napájení z baterie i nabíječky (defaultně to mám vypnuté, čili nechci, aby se podsvícení vypínalo). Po každém vypnutí igo tedy musím jít do nastavení a upravit si to.
Co s tím?[/QUOTE]

Potvrzuji toto divné chování iGo. Mám nastaveno vypnutí podsvícení na baterie 2 min., na adaptér nevypínat. iGo po spuštění a ukončení změní na 1 min. baterie, 2 min. adaptér. Toto pozoruji už asi dva měsíce, raději jsem začal častěji používat TomTom.[/QUOTE]

Mám ten samý problém s I-GO a podsvícením
fajmi (53)|19.9.2006 16:23
Zdravim, take mam problem v IGO s podsvicenim a to takovy ze pri ukonceni IGO se me ihned podsviceni vypne a v nastaveni je v obou pripadech jak z baterie tak napajeni podsvícení uplne stazene tudiz vypnute. Nevite nekdo kde je chyba?? V nastaveni IGo mam nastaveno vlastni nastaveni podsviceni. Kdyz zadam stajne nastaveni jako v Tytnu tak se vypne podsviceni i v IGO. Vite nekdo co s tim???
oltcit (1098)|19.9.2006 16:41
Neviem,či sa rozumieme,preto prikladám obrazky z môjho systemu a popisované správanie som vôbec nepozoroval.
00171453_light_system_eAOG.jpg 00171453_igo_screen_1f8m.jpg
fajmi (53)|19.9.2006 17:16
Zdravim, take mam problem v IGO s podsvicenim a to takovy ze pri ukonceni IGO se me ihned podsviceni vypne a v nastaveni je v obou pripadech jak z baterie tak napajeni podsvícení uplne stazene tudiz vypnute. Nevite nekdo kde je chyba?? V nastaveni IGo mam nastaveno vlastni nastaveni podsviceni. Kdyz zadam stajne nastaveni jako v Tytnu tak se vypne podsviceni i v IGO. Vite nekdo co s tim???
fajmi (53)|19.9.2006 17:28
Tak uz jsem to vyresil. Musel jsem zapnout moznost nastaveni zachovat jako v zarizeni a odejit z IGO a nastavit zarizeni jak jsem potreboval. Od te doby to facha :D