Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA a Internet 4G od T-Mobile

adam.vasicek (2)|25.8.2006 11:52
Chtel bych se zeptat, jestli jde s PDA skloubit 4G internet od T-Mobilu.
bufan1 (110)|1.9.2006 08:42
[QUOTE="adam.vasicek"]Chtel bych se zeptat, jestli jde s PDA skloubit 4G internet od T-Mobilu. [/QUOTE]

Zeptej se v T-mobilu. Myslím, že to nepůjde a to díky tomu, že T-mob nejspíš nemá potřebný software (T-mobile comunication center) který je kompatibilní jen s XP atd. Ale navrhni jim to. Dobrý nápad. Taky mámG4.
adam.vasicek (2)|1.9.2006 10:54
Ptal jsem se a od zakaznickeho centra mi prisla tato odpoved:

"Sluzbu Internet 4G je mozne vyuzivat pouze v zarizeni, ktere tuto technologii podporuje. Vami uvedeny typ PDA jsme bohuzel nenabizeli.
Nemuzeme Vam proto presne rici, zda Internet 4G umi vyuzit. Do zarizeni vsak muzete bez potizi vlozit SIM kartu s tarifem Internet 4G a vyuzit jine zpusoby pripojeni, ktere pristroj umoznuje (napr.
GPRS, EDGE atd.)."
bufan1 (110)|1.9.2006 13:05
Hm, takže ne. A sim kartu dastaneš do smartfonu ale ne do PDA. Takže zase zbývá klasika. Připojení přes mobil.
Škoda, je to otázka pouze softwaru. Protože, třeba mé PDA má USB vstup přes který je modem G4 připojen.
Je to výzva pro nějakého šikulku.
Ale teď mě napadá, když mám PDA v kolíbce a synchronizované. A PC je připojeno k netu, tak pda může stahovat rychlostí jakou má G4.
Ono to u G4 s tou mobilitou ještě není tak horký. Je jenom v Praze a jen někde.
Kája_oldd (759)|1.9.2006 14:55
Teoreticky, ale prakticky, když máš připojené pda na net přes pc pomocí activesync, tak je to relativně pomalé, takže plné rychlosti 4g nemáš tímhle způsobem dle mého šanci dosáhnout (tedy v pda myslím a přes as)
hajekm (308)|1.9.2006 15:49
ještě je tu jedna možnost, připojit ten modem do wifi routeru a k němu pak připojit PDA. Asus WL500G router zvládne i propojení 4G modemu po USB a je to fakt jednoduché. Ale zase to něco stojí...

Milan
JJDD (65)|19.9.2006 14:28
A zkusil jsi naistalovat USB modem? (viz.USB modem)
Pokud se to spoji s tim 4G modemem a tak staci spravne nakonfigurivat - rucne - a mohlo by to behat.....