Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a VB runtime PPC03 NEJDE nainstalovat

solory (201)|24.8.2006 12:32
Zdravím Vás!

Opět jsem splácal nějaké prográmky v embedded visual studiu pro pocketPC2003 a nejdou mi dostat do spustitelného stavu ve variu, nejde nainstalovat VBruntime stažené od mrkvosoftu, tudíž ani program :-(

Má někdo nějaký nápad?

jak tuto aplikaci dostat do např. visualStudio.net aniž bych ji musel celou přepisovat a učit se .NET a navíc někde legálně vzít VSstudio pro WM?

instalace do zařízení proběhne někdy skoro do konce - pak nenajde nějakou ms....dll a na kartu proběhne do konce a napíše instalace se nezdařila. nepomáhá ani SR.
RStein (2012)|28.8.2006 11:47
1) eVB uz bohuzel neni na novych systemech vcetne Smartphone edici podporovano

2) Prenos aplikace nebude jednoduchy - VB.NET navzdory svemu nazvu je zcela jiny jazyk nez (e)VB.
solory (201)|28.8.2006 20:32
To jsem bohužel zjistil :evil: visualBasic a .net Basic je opravdu něco úplně jiného. Krom středníků na každém řádku je snad jěšte složitější, to mi připadá schůdnější cesta přes C#, středníky mi budou připomínat delphi :dead:

Proč alespoň, ta banda skrblíků, nepodporuje vývoj mobile app i v express edition... asi si začali být jistí v kranflecích, prodej stoupá, a každý vývojář rád zaplatí za to aby si jednou za čas udělal něco pro sebe :$: . Ikdybych moc chtěl, po 180dnech zkušební doby nemám jinou legální možnost, než si zaplatit visual studio, a to jen proto, že si jednou až dvakrát za rok dostanu chuť nebo potřebu vytvořit jednoduchou klikací aplikaci :no:
netušíte někdo, jak to dostat do express edice?
RStein (2012)|28.8.2006 20:35
Do Express edice to zatim nejde.

Vzhledem k tomu, ze v zahranici se ozyva vice "hobby" vyvojaru jako jste Vy, tipuji, ze MS uvolni Express edici i pro Windows Mobile (nebo alespon SDK).
Zatim ale tuhle informaci berte jen jako spekulaci :D
beecher (9270)|29.8.2006 08:57
Ja jim za to nadavam, kudy chodim... :D Ale nedostal jsem zatim uplne odmitavou odpoved...
solory (201)|29.8.2006 20:07
[QUOTE="beecher"]Ja jim za to nadavam, kudy chodim... :D Ale nedostal jsem zatim uplne odmitavou odpoved...[/QUOTE]

já bych jim za to poděkoval :-) třebas to stihnou do 178dní kdy mi vyprší testovací doba, v případě opětného nuceného přeinstalování Woknowsů,možná i dříve :dead: