Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - problem s vyzvanenim, resp. nevyzvanenim ...

musashi (111)|24.8.2006 11:41
Mam nasledujici problem. Na Variu (2.21 TMCZ, tak na 252MHz) se potykam s tim, ze nahodile prestane fungovat vyzvaneni ...
Proste se vubec nezobrazi obrazovka s prichozim hovorem, pouze nahore pravo u ikonky signalu se nad stavem signalu objevi sluchatko a leva kontextova klavesa se zmeni na Stav hovoru. Vario ale nevyda ani hlasku, ackoli hlasitost vyzvaneni je nastevena spravne.
Z pohledu volajiciho telefon normalne vyzvani, tzn. hovor neni nejak ukoncen apod.
Puvodne jsem myslel, ze je to treba taktem, ale neni.
Dokaze nekdo poradit? Je to pro me docela problem. Mlada mi prestava verit, ze mi telefon zlobi a zacina myslet, ze ji to nechci brat ... :)
Po SR je to zase nejakou dobu v pohode. Objevuje se to nepravidelne, resp. zatim jsem zadnou souvislost neobjevil.
Neresil jste to uz taky nekdo? Predem diky za kazdy napad!
jindrapro (81)|24.8.2006 14:49
Zkusil bych si pohrat s notifikacemi, je tu program na jejich promazani. Zadej do vyhledavani notifikace a orientuj se na program check notifikations. Nebo tak nejak...
A jeste jestli ti to nedela nejakej program na filtrovani hovoru. Phone alarm, Pocket zone, proste program na spravu kontaktu a zvoneni....
Saman_ce4you (1451)|24.8.2006 15:13
musashi: A v ty slaby chvilce funguje tobe odchozi volani? Jestli ne, tak to je staly problem, kt. se obcas vyskytne. Me se to taky obcas stane. Ale ROM od ROM se to lepsi, MTBF je cim dal tim vetsi ;)
Planuju si na to napsat aplikaci co to bude hlidat a kdyz tak telefon (jen GSM cast) resetne.
BTW: SR by nemel byt potreba staci vypnout a zapnout telefonni cast..