Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vario - problem s vyzvanenim, resp. nevyzvanenim ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mam nasledujici problem. Na Variu (2.21 TMCZ, tak na 252MHz) se potykam s tim, ze nahodile prestane fungovat vyzvaneni ...
    Proste se vubec nezobrazi obrazovka s prichozim hovorem, pouze nahore pravo u ikonky signalu se nad stavem signalu objevi sluchatko a leva kontextova klavesa se zmeni na Stav hovoru. Vario ale nevyda ani hlasku, ackoli hlasitost vyzvaneni je nastevena spravne.
    Z pohledu volajiciho telefon normalne vyzvani, tzn. hovor neni nejak ukoncen apod.
    Puvodne jsem myslel, ze je to treba taktem, ale neni.
    Dokaze nekdo poradit? Je to pro me docela problem. Mlada mi prestava verit, ze mi telefon zlobi a zacina myslet, ze ji to nechci brat ...
    Po SR je to zase nejakou dobu v pohode. Objevuje se to nepravidelne, resp. zatim jsem zadnou souvislost neobjevil.
    Neresil jste to uz taky nekdo? Predem diky za kazdy napad!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Zkusil bych si pohrat s notifikacemi, je tu program na jejich promazani. Zadej do vyhledavani notifikace a orientuj se na program check notifikations. Nebo tak nejak...
    A jeste jestli ti to nedela nejakej program na filtrovani hovoru. Phone alarm, Pocket zone, proste program na spravu kontaktu a zvoneni....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

musashi: A v ty slaby chvilce funguje tobe odchozi volani? Jestli ne, tak to je staly problem, kt. se obcas vyskytne. Me se to taky obcas stane. Ale ROM od ROM se to lepsi, MTBF je cim dal tim vetsi
    Planuju si na to napsat aplikaci co to bude hlidat a kdyz tak telefon (jen GSM cast) resetne.
    BTW: SR by nemel byt potreba staci vypnout a zapnout telefonni cast..

Podobná témata

1. ASUS P750 problém s vyzváněním
    Od lordanubis v sekci P7xx
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-08-2010, 19:01
  2. Problém s vyzváněním
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 18:15
  3. Problém s vyzváněním
    Od lihosek_ce4you v sekci Mio