Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: MSN MESSENGER

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

UPGRADE MSN MESSENGERCo s nim?HOME PAGEE-MAIL
    • Nedaří se mi stáhnout a nainstalovat upgrade na Msn Messenger. Ten starší nefunguje z důvodu zabezpečení. Po stažení a nainstalování verze pro PDA se program vůbec nespustí a jiný odkaz nemohu najít. Pořadí mi někdo prosím? Zatím díky a mějte se fajn. Martas.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Co mate za PDA?

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Smartphone od Eurotelu. Dík. Martas.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Martas
    Smartphone od Eurotelu. Dík. Martas.
    ... v prvnim prispevku pisete, ze instalujete verzi pro PDA, coz byste (pokud mate Eurotel Smartphone) samozrejme nemel. Verze pro smartphone je zde. U smartphonu patrne bude ale instalace zavisla i na operatorovi (viz jiz uvedena sranka) - patrne certifikace nebo neco podobneho.

Jeste pro jistotu, nemyslel jste, ze mate Eurotel DataPhone (PDA s integrovanou tel. casti a PocketPC 2002), ze?

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Ano. Jedná se o Smartphone HTC od Eurotelu. Na uvedené stránce je odkaz pro Samsung a na Orange, kde to nemůžu najít. Na stránkách Eurotelu, ani jinde to nemůžu najít. Takže už měsíc nemůžu používat MSN Messenger a to mne dost štve. Ty chytruši na linkách Eurotelu vůbec neví o čem mluvím a v servisu mi po telefonu neporadí a na čtrnáct dní ho někom posílat nechci, není-li to až tak nevyhnutelné. Proč tak jednoduchá věc se musí řešit tak složitě? Odkaz - buch - klik - instal - hotovo. Jinak moc díky za pomoc a za čas který mi věnujete. S pozdravem. Martas.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Martas
    Na uvedené stránce je odkaz pro Samsung a na Orange, kde to nemůžu najít.
    ... zkousel jsem se divat na stranky Orange UK a MSN Messenger update tam opravdu neni. Zde je jen vyjadreni o tom, ze update by mel byt dostupny v polovine listopadu. Nejsem si jist jak je to u Eurotel smartphone, ale myslim, ze i kdyz Orange da svym uzivatelum tento update ke stahnuti, vy jej kvuli certifikaci nebudete moci na svuj telefon nainstalovat.

Na stránkách Eurotelu, ani jinde to nemůžu najít. Takže už měsíc nemůžu používat MSN Messenger a to mne dost štve. Ty chytruši na linkách Eurotelu vůbec neví o čem mluvím a v servisu mi po telefonu neporadí a na čtrnáct dní ho někom posílat nechci, není-li to až tak nevyhnutelné. Proč tak jednoduchá věc se musí řešit tak složitě? Odkaz - buch - klik - instal - hotovo.
    ... zbyva vam asi jen prudit na infolince Eurotelu popr. v prodejne, kde jste pristroj zakoupil. Treba se vy sam nebo vas pozadavek dostane k cloveku, ktery muze donutit HTC k vydani tohoto updatu i pro Eurotel. Preji hodne stesti.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Je to smutné, ale Eurotel v tom do dnes nic neudělal Vyřešil jsem to částečně Agile Messengerem - www.agilemobile.com.

Podobná témata

1. Fring (messenger) pro WM
    Od vario v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-08-2007, 20:03
  2. WM6.0 a live messenger
    Od sep_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2007, 06:29
  3. ICQ a Agile messenger
    Od Chrobu v sekci Obecné problémy