Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MSN MESSENGER

Martas_ce4you_oldd (13)|26.11.2003 07:43
UPGRADE MSN MESSENGERCo s nim?HOME PAGE[EMAIL=novotny_martin@seznam.cz]E-MAIL[/EMAIL]
  • Nedaří se mi stáhnout a nainstalovat upgrade na Msn Messenger. Ten starší nefunguje z důvodu zabezpečení. Po stažení a nainstalování verze pro PDA se program vůbec nespustí a jiný odkaz nemohu najít. Pořadí mi někdo prosím? Zatím díky a mějte se fajn. Martas.
PavelR. (2184)|26.11.2003 08:17
Co mate za PDA?

PavelR.
Martas_ce4you_oldd (13)|26.11.2003 13:38
Smartphone od Eurotelu. Dík. Martas.
PavelR. (2184)|26.11.2003 13:53
[QUOTE="Martas"]Smartphone od Eurotelu. Dík. Martas.[/QUOTE]

... v prvnim prispevku pisete, ze instalujete verzi pro PDA, coz byste (pokud mate Eurotel Smartphone) samozrejme nemel. Verze pro smartphone je zde. U smartphonu patrne bude ale instalace zavisla i na operatorovi (viz jiz uvedena sranka) - patrne certifikace nebo neco podobneho.

Jeste pro jistotu, nemyslel jste, ze mate Eurotel DataPhone (PDA s integrovanou tel. casti a PocketPC 2002), ze?

PavelR.
Martas_ce4you_oldd (13)|26.11.2003 20:54
Ano. Jedná se o Smartphone HTC od Eurotelu. Na uvedené stránce je odkaz pro Samsung a na Orange, kde to nemůžu najít. Na stránkách Eurotelu, ani jinde to nemůžu najít. Takže už měsíc nemůžu používat MSN Messenger a to mne dost štve. Ty chytruši na linkách Eurotelu vůbec neví o čem mluvím a v servisu mi po telefonu neporadí a na čtrnáct dní ho někom posílat nechci, není-li to až tak nevyhnutelné. Proč tak jednoduchá věc se musí řešit tak složitě? Odkaz - buch - klik - instal - hotovo. Jinak moc díky za pomoc a za čas který mi věnujete. S pozdravem. Martas.
PavelR. (2184)|27.11.2003 08:04
[QUOTE="Martas"]Na uvedené stránce je odkaz pro Samsung a na Orange, kde to nemůžu najít.[/QUOTE]

... zkousel jsem se divat na stranky Orange UK a MSN Messenger update tam opravdu neni. Zde je jen vyjadreni o tom, ze update by mel byt dostupny v polovine listopadu. Nejsem si jist jak je to u Eurotel smartphone, ale myslim, ze i kdyz Orange da svym uzivatelum tento update ke stahnuti, vy jej kvuli certifikaci nebudete moci na svuj telefon nainstalovat.

[QUOTE]
Na stránkách Eurotelu, ani jinde to nemůžu najít. Takže už měsíc nemůžu používat MSN Messenger a to mne dost štve. Ty chytruši na linkách Eurotelu vůbec neví o čem mluvím a v servisu mi po telefonu neporadí a na čtrnáct dní ho někom posílat nechci, není-li to až tak nevyhnutelné. Proč tak jednoduchá věc se musí řešit tak složitě? Odkaz - buch - klik - instal - hotovo.[/QUOTE]

... zbyva vam asi jen prudit na infolince Eurotelu popr. v prodejne, kde jste pristroj zakoupil. Treba se vy sam nebo vas pozadavek dostane k cloveku, ktery muze donutit HTC k vydani tohoto updatu i pro Eurotel. Preji hodne stesti.

PavelR.
Jaroslav Navrátil (5)|19.2.2004 19:38
Je to smutné, ale Eurotel v tom do dnes nic neudělal:mad: Vyřešil jsem to částečně Agile Messengerem - www.agilemobile.com.