Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Paměti není nikdo dost...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Ahoj,

rád bych si nechal poradit v následujících 2 záležitostech, mající jeden společný jmenovatel - stále ubývající paměť...

1) K Ipaqu 5450, který mám 2 měsíci, zřejmě stále nebyla vydána žádná aktualizace systémové ROM (XIP), takže veškeré aktualizace (např. WLAN, Bluetooth) jsou na úkor RAM :-( Jednak nechápu, jak je možné, že třeba na 5550 takové aktualizace vydávány jsou, ale hlavní dotaz je jiný: pokud teoreticky vydá HP XIP aktualizaci, co potom s těmi akualizacemi v RAM? Jdou nějak rozumně odinstalovat?

2) Dostal jsem se do stavu, když už při spuštění mi Ipaq hlasí, že 12 MB z paměti pro programy je obsazeno, ale přitom v seznamu spuštěných aplikací nic není. Předpokládám, že se jedná o různé utility jako Pocket Backup, Bluetooth Manager, Virtual Display či MultiIe. Rád bych ale zjistit, kolik paměti který z nich žere, abych případně pouvažoval, které z nich vyhodit...

A neexistuje nějaký program, který by řešil "bootování" a spouštění aplikací při startu?

Díky za rady a odezvy

Zdenek

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od bubo
    1) K Ipaqu 5450, který mám 2 měsíci, zřejmě stále nebyla vydána žádná aktualizace systémové ROM (XIP), takže veškeré aktualizace (např. WLAN, Bluetooth) jsou na úkor RAM :-( Jednak nechápu, jak je možné, že třeba na 5550 takové aktualizace vydávány jsou, ale hlavní dotaz je jiný: pokud teoreticky vydá HP XIP aktualizaci, co potom s těmi akualizacemi v RAM? Jdou nějak rozumně odinstalovat?
    ... pokud tyto aktualizace do RAM vidite v Remove Programs, tak by teoreticky melo stacit je beznym zpusobem odinstalovat. Osobne to ale resim tak, ze jakoukoliv aktualizaci ROM provadim na PDA po tvrdem resetu a pote instaluji vse znovu (tj. neprovadim obnovu ze zalohy).

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od bubo
    A neexistuje nějaký program, který by řešil "bootování" a spouštění aplikací při startu?
    Spouštět aplikace po restartu lze umístěním zástupce do složky /Windows/StartUp.

Podobná témata

1. Wifi "není k dispozici"
    Od button v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-06-2009, 22:36
  2. MDA II Někdy se nikdo nemůže dovolat
    Od Ukii v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 13:54
  3. tak teď už nikdo nikde nezabloudí,je tu Google maps
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-02-2007, 13:32
  4. mikrofon u MDA II-najdenou mě nikdo neslyší !
    Od pulpan_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-06-2005, 08:10
  5. Remover neni freeware...?
    Od Wuffi v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2003, 09:11