Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Svátky v ČR pro PDA?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ani ji nezkoušejte, verze WM2003 tuhne taky. Jdu re instalovat znova. Doufám, že bude v dohlednu nějaká stabilní verze, tenhle plugin by byl vážně užitečný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

Ja uz dlouho pouzivam kalendar z programu NameDays, neni to sice psane pro PPC, ale pro normalni Outlook. Do kalendare to do kazdeho dne dopise informace o svatku. No a pri synchronizaci se to automaticky nakopiruje i do PPC..
    Je to freeware, na vyber je i cesky kalendar a mimo nejakych drobnych preklepu to funguje ok. Najdete to tady: NameDays

r.h r.h je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Odzkoušel jsem program "NameDays" a je dostačující! Díky jfn.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Jo jo ) Měl jsem se podivat nejdřív sem. Acer n10 PPC 2003 a NameDay 1.0.2 en pro PPC 2003. Hardreset :!:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Tak mi to sestrelilo DataPhone :-(

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od David
    Rád bych Vám všem pomohl, ale zatím mě nenapadá jak. Aplikace byla testována na IPAQ 3970 a emulátoru PPC2000, všechno bez problémů. Pokusím se najít nějaké řešení.

Doporučení: Před instalací si zazálohujte zařízení.
    On existuje emulátor PPC? Tzn. že si mohu před instalací do PPC otestovat program v emulátoru na PC? Máte link, kde by se dal zkouknout?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Jandik:
    No s tím emulátorem to nebude žádná sláva.

1) Je to dáno tím, že tento je dodáván k vývojovým nástrojům od Microsoftu ... eMBedded Visual Studio 3.0 (resp. 4.0) a tudíž pro jeho získání byste musel tento produkt stáhnout a instalovat
    2) většinu připravených instalací, jež jsou k nalezení na webu, na emulátoru nepustíte. Autor by musel nachystat instalaci speciálně pro emulátor, což se nedělá a jenom sám autor si program při vývoji program testuje na emulátoru. Emulátor totiž běží na procesoru Vašeho PC (x86) zatímco normálně zkompilovaný program (a potažmo i instalace) na procesoru PDA (ARM, xScale)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Citace Původně odesláno od Madfather
    Já jsem to instaloval na PPC 2002 a vytuhlo to taky. Už jsem po tvrdém resetu a pořádně nasraný.
    Já jsem další komu "vytuhnul" iPAQ s PPC2002 ( Co se dá dělat, vývoj je vývoj a bez nějakých ztrát se neobejde (jdu renistalovat ( )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

No tak dneska jsem teda dodělal i já svátky. Je to jednoduchý plug-in pro obrazovku Dnes a lze jej použít s WM2002/2003. Ke stažení zde

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

eXEden: SUPER! Na WM2003 funguje. Pokud budete vylepšovat, byl bych pro nějaké možnosti (např. volba písma - tučně/kurzíva atd., včetně barvy) jak pro text "Dnes má svátek", tak i pro jméno. Taky by nebylo od věci upozorňovat i na státní svátky. Eventuelně možnost zvolit si z více ikonek. Ale jinak je to přesně to, co jsem potřeboval ve svém iPAQu mít na Today screenu. Díky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Marcus:

No ono to bylo psaný narychlo po dnešním obědě a tak to umí, co to umí Měla to být náhrada těm, kteří museli provést hard-reset Proti dalším funkcím samozřejmě nemám námitek a na přání je doplním. Jsem ovšem značně limitován volným časem, kterého se mi díky pracovní vytíženosti moc nedostává ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Super, funguje bezvadně, díky :yes: :yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Dobrý den v novem roce, jak to vypadá s rozšířenou verzí verzí "svátků" pro W2003?
    Díky za odpověď

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Pekne, tesim se na verzi 2 pro WM2003.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Svátky do Spb Diary
    Od Vava v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11