Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navio

JecminekMaselnik (464)|22.8.2006 14:01
nepoužíváte někdo náhodou? Já si ho pořídil, ale malinko s tím bojuju. Jednak mi příjde, že ať kalibruju mapy přesně jak chci, stejně se mi tracky dost od mapy odchylují (ale to může být rukama), ale hlavně mi příjde divné, že když zapnu logování tracku, tak po jeho ukončení, vypnutí navia a opětovnám zapnutí a natažení toho uloženého logu, vydím jinou statistiku, než před vypnutím aplikace (trasa kratší klidně o 600m, jiné převýšení apod.). Máte někdo podobné zkušenosti?
KarelB_ce4you (50)|28.8.2006 13:22
Já to nakonec řešil tak, že jsem koupil PathAway a to hlavně kvůli mapám od SHOCARTu, které se dají koupit na netu s tím, že se dá platit kartou a mapa je řádově v minutách k dispozici. Při použití skenovaných map byly problémy s kalibrací, přechody na švech, ... Ne, že by ty mapy byly levné ale cena je srovnatelná s papírovou a navíc je zdarma mapa i do dalších programů. Navíc to bylo pracné a čas jsou peníze. Trochu mi vadí, že se mapy nedají koupit v nějakém otevřeném formátu, ale to má asi zřejmé příčiny.
S PathAway jsem zatím spokojený (používám to asi 3 týdny), ve srovnání s Naviem je to docela "elektrárna". Na netu je vše k vyzkoušení zdarma ale rychle jsem se rozhodl koupit ;)
Jinak Navio fungovalo dobře, kdyby byly mapy, no problem...