Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 92

Téma: Rady začátečníkovi - n560 nebo c550

gabelhirsch_ce4you
    Guest

Zdravím uživatele PDA, rozhodl jsem se pořídit si PDA primárně pro navigaci. Vybral jsem si buď n560 nebo c550. Zde na foru jsem četl řadu stížností na fungování integrované GPS v modelu n560, proto se chci zeptat, zda problémy stále přetrvávají, nebo zda šlo o nějaké vadné neodladěné firmware prvních kousků. PDA hodlám používat hlavně jako navigaci v autě a z důvodu mobility bych nejraději měl "all in one", čili moden n560. Prosím uživatele výše zmíněných typů o opravdu co nejserióznější radu, jestli se mám rozhodnout pro n560 nebo c550 a k ní nějaký GPS modul, případně jaký. internet bych rád na PDA používal přes bluetooth (klíčenka MSI 3x s drivery WIDCOMM 4.0.1.2101), čili jestli i to bude uspokojivě fungovat, nebo je nutné dělat nějaké složité úpravy v PDA (jichž asi nebudu schopen). Pokud má tedy někdo trochu trpělivosti a chce pomoci začátečníkovi, neváhejte a raďte. Prosím opravdu jen o opravdové rady, ne o flameware, s PDA nemám žádné zkušenosti. Případně jaké programy a co vlastně n560 či c550 zvládne (přehrávání divx, mp3, možnost přehrávat APE atd...). Díky moc.

// navigaci hodlám používat TOMTOM - problémy s rychlostí při použití lokalizace stále přetrvávají? nastavení GPS při spuštění stále trvá v řádech minut? nebo je při použití c550 a externí GPS tato operace v řádech sekund?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Presne stejne dilema ted resim, nakocen to pres vsechny "problemy" stejne u me vyhraje n560...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Já mám N560 a kdybych si vybíral dnes, bral bych C550 + BT GPS

gabelhirsch_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Synek
    jakou GPS byste doporučil? jede také na baterku, nejen na 12V z auta? (třeba na houby...). kdybych bral n560, tak vezmu set s držákem a adaptérem na 12V. což k c550 nutno dokoupit a netuším co ta "sranda" stojí. prostě mám obavu, abych pak neměl pda o 5 tisíc dražší

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

No já bych vzal I-TEC BT-339. Co se týče ceny, v tom nemůžu radit. Já to mám koupený jako set i tím držákem do auta, ale vůbec by mi nevadilo si to koupit zvlášť.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Synek
    Riesim tiez tento problem. Preto by som sa chcel opytat preco by si isiel radsej do tejto kombinacie? (stale ma prehovara ten silnejsi procesor n560). A kombinacia ktoru uvadzas by vysla drahsie ako n560.
    Dik.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Je to kvůli citlivosti GPS, která mi nevyhovuje. Spousta lidí píše, že jim GPS funguje vpohodě. Já měl N560 na reklamaci, vyměnili mi základní desku, je to asi lepší, ale nemyslím si, že je to to pravé ořechové. Externí GPS je v tomto případě lepší. Někdo také píše, že pomáhá ext. anténa. Tomu bych i věřil, ale to radši BT GPS bez dalších drátů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Kdyby měl někdo zájem, možná bych jí i levněji prodal. Mám jí měsíc.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Mimochodem, kdyz ma N560 integrovanou antenu, je nejaky problem pouzivat externi BT GPS? Myslism si ze ne, ze jde jen o nastaveni spravneho portu...jen se chci ujistit. Diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Není s tím vůbec žádný problém. Mám odzkoušený ten I-TEC BT-339 a bez problémů.

gabelhirsch_ce4you
    Guest

a c550 s externí gps se připojuje rychle? respektive +- jak rychle? tomtom na ní běží, nebo se plouží, jak píší někteří uživatelé. kolega má v práci stačičkého acera s 200mhz a šlape mu to právě svižně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak to nevím. Jediný rozdíl mezi N560 a C550 je rychlost CPU a přítomnost (resp. absence GPS)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Trochu mi prijde ulitle si kupovat neco s GPS a k tomu jeste externi GPS...
    Pokud chcete silny stroj, pak je tady jasna volba: Dell Axim X51v, ktery ted nedavno jeste slevnili... :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ten Dell je u me hned druhy v poradi...kvuli USB Host.. Jinak bych nevahal ani moment.

/// EDIT: Hmm...nebo ze bych se na USB Host vykaslal... :-) Ted kdyz vidim tu cenu X51v, tak jsem zase na vazkach...ach jo :-)

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Mám C550 + BT GPS (konfigurace viz podpis) a Tom Tom mi šlape naprosto bez problémů.

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. n560/c550 - WM6.1 zverejnena
    Od v.koutensky_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 02-05-2010, 18:37
  2. n560 - upgrade - 128MB RAM, WM6 (kde, rady, cena)
    Od kolis_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-01-2010, 22:46
  3. Axim X51V nebo Loox N560 (C550)?
    Od Adventurer_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 20:38
  4. Dá se k C550 připojit TMC-RDS? Alternativy k C550/N560?
    Od Mira10 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-11-2007, 10:36
  5. FSC c550 || n560
    Od mallox v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 04-05-2007, 22:42