Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako dostat nahrany track z IGO na jednom PDA do IGO na druhom PDA ?

Mikiman_ce4you (5)|21.8.2006 22:35
Vie mi niekto poradit akym sposobom by som dostal nahranu trasu z programu IGO v jednom PDA do ineho PDA? Jeden sposob som objavil, ale nie je pre mna velmi vhodny. Ak si urobim zalohu uzivatelskych dat v jednom pristroji a prenesiem tuto zalohu do druheho pristroja kde je takisto nainstalovany IGO tak vidim data ktore potrebujem, ale vsetky moje sa prepisu.:sarcastic:
rony_ce4you (28)|20.9.2006 22:02
skus program iGo POI Explorer.
oltcit (1098)|20.9.2006 23:58
Jednoducho prekopíruj súbor route.dat z \My Documents\iGO 2006\ na druhé ppc a je to.
Mikiman_ce4you (5)|2.10.2006 12:23
to Rony : POI Explorer som skusal, ale ten vie robit iba s POI, resp vie z databazy IGO.db vyexportovat nahraty track vo formate *.gpx. Avsak naimportovat iny *.gpx subor nevie. A to ja prave potrebujem. Priklad - idem niekde na nejaku peknu turu a vezmem si so sebou PDA s I-GO a nahram si celu trasu. Tuto trasu potom chcem nahrat niekomu inemu do I-Go aby dotycny vedel kadial som siel.

to Oltcit: v subore route.dat sa nachadza naposledy naplanovana trasa. Ak ho presuniem na ine PDA tak dotycny uvidi to co som si ja naplanoval v mojom PDA.

Zistil som ze tracky sa nachadzaju v subore IGO.db. Ak si ja nahram povedzme 10 trackov a potom subor IGO.db nakopirujem na ine PDA tak tie tracky, ktore som si ja nahral uvidi ten druhy.
V podstate by som potreboval nieco cim by som povedzme spojil povedzme dva IGO.db subory, resp idealne by bolo keby bolo mozne v POI Exploreri importovat subory vo formate .gpx.
oltcit (1098)|2.10.2006 12:35
Aha :D no áno route.dat je posledne naplánovaná,špatne som to prečítal,ale s nahratými trasami je to jednoduchšie;) predsa v adresári tracks máš uložené trasy,ktoré si si nahral vo formáte .gpx ,nestačí ich prekopírovať na druhé PPC?Neskúšal som to,ale podľa mňa to pôjde.Stačí nahranú trasu uložiť,pomenovať a potom priamo v iGO vyexportovať do .gpx formátu a na karte sa tým pádom vytvorí adresár tracks a v nom daná trasa a tú potom len prekopírovať do druhého zariadenia.
Mikiman_ce4you (5)|2.10.2006 12:55
Skusal som to, ale I-GO vyexportuje z databazy IGO.db tracky na kartu do adresara \IGO\tracks. Ak by som vsak v polozke sprava prejdenej trasy vymazal track, tak ho uz z karty z polozky \IGO\tracks naspat nedostanem. Viem si tento track pozriet napriklad v MapSource.
oltcit (1098)|2.10.2006 13:10
No tiež som to akurát nasimuloval ako ty a fakt nejde to:oops: Ale hned ma napadlo iné riešenie.Čo to takto vytiahnuť z GPS logu,tam by to malo ukladať pri povolení voľby v iGO tuším v NMEA a SIRF formáte a s tým potom skúsiť niečo robiť,hmm ,ale to strielam už len od boku :D Asi to fakt nieje také jednoduché ako som pôvodne myslel:oops: