Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze Wi-Fi Compact Flash karty D-Link DCF-660W

Pavel Koza (4761)|24.11.2003 14:40
Bezdrátové sítě se v dnešní době stávají fenoménem, který běžně zasahuje do našich životů a můžeme se s nimi setkat prakticky všude. I pro naše PDA se objevuje spousta CompactFlash (a nyní i Secure Digital) karet, které nám poskytují konektivitu do bezdrátových sítí. Jednou z takových je i karta od firmy D-Link nesoucí označení DCF-660W, se kterou bych vás dnes rád seznámil.
Přečtěte si celý článek, který sepsal kolega eXEden
zipiik (206)|24.11.2003 16:44
diky za recenzi. funguje karta pres pcmcia redukci do notebooku? docela by me zajimala podpora win2k/xp a linuxu. na strance vyrobce sem nic nenasel.
BooT_ce4you (4)|24.11.2003 17:44
Zdravim,
mam pro svuj LooX600 origos karticku od siemensu (WLAN C-1100 CF-CARD)a ma uplne stejnej konfiguracni soft jako tahle D-LINK(uvnitr je PRISM chipset..i podle nazvu driveru). Akorat to co mi tam presne chybi je to vyhledavani APcek v okoli a merak zaruseni kanalu. Kdyz jsem skusmo nainstaloval ty drivery D-LINKU, tak se karticka rozblikala, jako obvykle nasla domaci WIFI a pripojila se do nej, ale nemam to jak zkonfigurovat.Do systemu se mi bohuzel nainstaloval jen ovladac PRISMNDS.dll, ale ovladaci soft k tomu ne :-( (myslim ze se jmenuje Wlu.cpl). Chtel bych tedy poprosit autora clanku, kdyby se mohl mrknout, ktere vsechny soubory mu to nainstalovalo do PDA, pripadne zdali by mne jimi mohl obstastnit na admin@brnofree.net.

Diky moc.
eXEden_ce4you (811)|24.11.2003 17:47
zipiik:

Bohužel na této stránce se dozvíte odpověď. :(
BooT_ce4you (4)|24.11.2003 17:51
[QUOTE="eXEden"]zipiik:

Bohužel na této stránce se dozvíte odpověď. :( [/QUOTE]

No a prave na zaklade me domenky, ze se uvnitr jedna o stejny OEM jako je v mem siemensu by to jit mohlo....ta moje WLAN C-1100 CF-Card ma primo v dodavce adapter do notebooku a drivery se shoduji se standartnima treba k z-comu...proste klasika PRISM....ale treba se pletu..chtelo by to testnout s tema driverama k siemensu, treba se to chyti, kdyz to jde naopak
eXEden_ce4you (811)|24.11.2003 18:09
BooT:

add ovladače) právě jsem Vám je poslal
add poslední odpověď) souhlas ... nejspíš to fungovat bude ;)
BooT_ce4you (4)|24.11.2003 21:04
[QUOTE="eXEden"]BooT:

add ovladače) právě jsem Vám je poslal
add poslední odpověď) souhlas ... nejspíš to fungovat bude ;) [/QUOTE]

Ten soft na mem siemensu FUNGUJE...jede i APbrowser i sledovani kanalu :-))) SUPER...ale asi se tam musi ten CAB do PDA nahrat rucne..pokud jsem dal instalaci jejich instalatorem, tak to jen prekopirovalo jeden driver, sice to jelo, ale nedalo se to konfigurovat :-)) Diiiky moc
wolodaw (50)|14.4.2004 10:47
Mám taký istý problém a kartu ako BooT.
Boot, mohol by si mi s tým poradiť a poslať ovládače?
Ďakujem
wolodaw@orangemail.sk
tomasB_ce4you (1)|21.6.2005 07:36
Nemate nekdo zkusenost s OvisLink WL-1100CF? Stoji cca 1200Kc a podporuje WM2003.