Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reproduktor hp4700

Jerry Salcer (197)|20.8.2006 12:35
Má někdo zkušenosti s nefunkčním reproduktorkem u hp4700? Poslouchal jsem mp3-jky a po vytažení sluchátek už nehraje vestavěný reproduktorek. Jakoby zůstal vypnutý, stejně jako když jsou sluchátka zastrčena. Je to mechanická vada nebo se může jednat o něco vážnějšího? Je sice v záruce, ale představa 14 dnů bez pda, fuj !
beecher (9270)|20.8.2006 13:59
Drevenym paratkem opatrne prostarejte sluchatkovy konetkor. Asi se zasekl ten spinac/odpojovac repro...
KAR_ce4you (8)|22.8.2006 14:52
Tak bohužel mám stejnej problém na rx3715 :( Už jsem to tady kdysi řešil a někdo mě napsal že u HPček občas odejde reproduktor.
Ale že se zasekl spinac repra to me nenaldalo :) Nevite nahodou kde se v tom konektoru na sluchátka nachazi? Naspod nebo nahore?
Jinak sem udelal malej test konektor sluchatek sem tam zastrcil jenom tak aby se dotkl prvniho kontaktu ale aby nic nezmack a presto zacali sluchátka hrát takze ta moznost zamacklyho spinace tam je :)

//Nemohli byste nekdo s funkcnim reprakem ten test udelat taky ?
asdfgh (7)|22.8.2006 21:49
K repracku tolik. Me se stalo, ze mi ipaq spadl na zem a repro prestalo hrat. Nevim, zda to bylo spatnym domackutim cudliku :-) ale kazdopadne jsem to odnesl do hp servis centra. A lze to za nejaky peniz vymenit.