Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DC Hub?

maeko (53)|19.8.2006 10:27
Zdarec lidi chtěl jsem se zeptat jestli neexistuje nějakej DC hub pro WM aplikace.. Něco kde by uživatelé sdílely hlavně wm.. díky
Surgical (2364)|19.8.2006 11:29
Precti si pozorne pravidla tohoto diskusniho fora....
maeko (53)|19.8.2006 11:51
Pravidla znám a četl jsem je. Ovšem nedomnívám se že dotaz na DC hub se musí nutně týkat warezu. Nežádám totiž přímí link na jakoukoliv nelegální kopii pouze adresu dc hubu a to jaký má obsah již záleží na tom hubu a ne na stránce ce4you.. Rozhodně bych této stránce nechtěl ublížit takže bych to sem nedával pokud bych se domníval že se jedná o zločin.
beecher (9270)|19.8.2006 13:15
Osobne mi prijde hodne zvlastni tahat software bezne dostupny na strankach vyrobcu pomoci dc...
Nemluve o pomalosti DC, ze...
maeko (53)|19.8.2006 13:21
[QUOTE="beecher"]Osobne mi prijde hodne zvlastni tahat software bezne dostupny na strankach vyrobcu pomoci dc...
Nemluve o pomalosti DC, ze...[/QUOTE]

Neříkám že chci stahovat software. Je tam i plno tématek a knížek a dalších materiálů.. Každej nemusí na dc stahovat jenom neoriginální kopie nehledně na to že přes dc tahám skoro všechno... mp3, obrázky atd...

EDIT: neříkám že mi musít napsat adresu sem do fora muzeme to řešit i přes SZ nebo icq...
Mem__ce4you (485)|19.8.2006 17:33
[QUOTE="beecher"]Nemluve o pomalosti DC, ze...[/QUOTE]
Jsme sice OT, ale weby rady vyrobcu jsou pomale, takze pokud v klientu typu StrongDC najdu ten samy soubor u 20 lidi a stahnu ho plnou rychlosti sve linky, tak se o pomalosti neda mluvit