Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox C550 (5xx) - Hard Reset tovární nastavení

Jose_Gonzalo (30)|18.8.2006 11:10
Nedaří se dostat pda na tovární nastavení (po zapnutí je kalibrace displaye apod.).
V manuálu je podržet Power tlačítko + Calendar a následně bodnout stylus do resetu, obě tlačítka ještě chvíli držet po tom bodnutí. Dva neúspěšné pokusy, pak jeden úspěšný (ze zoufalství - už si přesně nepamatuji co jsem dělal, ale bylo to rychlé) a teď deset dalších neúspěšných pokusů :-(. Ví někdo přesnou techniku jak na to?
Hledal jsem tu chvíli v poradně - vyhledávačem a nenašel jsem adekvátní odpověď. Díky.

Update 1:
Manuál v CZ je na CD od Sunnysoftu, PDF je stejné jako tady. Strana 20 - Reset kapesního počítače do výchozího nastavení. Popis co dělat po akci se stylusem je hodně vágní, tak proto jsem položil tento dotaz.

Update 2 a lock příspěvku:
Vypadá to, že jsem mačkal tlačítka a píchal stylus moc rychle. V klidu zmáčknu ty dvě tlačítka - zapne se kalendář, nesmí se to vypnout obrazovka ani nesmi proběhnout reset (a stále držím tlačítka), píchnu stylus do resetu, reset se provede, vidím startovací logo WM, pustím tlačítka, pípne to a pak už čtu instrukce. Díky za reakce níže, povzbudilo mě to :-). Ale stejně je to o řadě pokusů a omylů, tak jako jinde v životě.
Vlastislav Šťastný (275)|18.8.2006 11:29
Jaký manuál myslíte? Já jsem v balení žádný neměl. Ale zde na webu je český návod k 550-ce, takže tam to možná bude popsané jednoznačně a detailně.
Bobanovicz (511)|18.8.2006 12:53
V balení návod je, na CD.
Jinak HR jsem dělal předevčírem a ani návod nestudoval, prostě jsem zmáčkl On/OFF + kalendář, držel a resetoval stylusem, ty dvě první ještě chvíli držel, pustil a HR byl na světě.
Vlastislav Šťastný (275)|9.9.2006 21:19
Já se asi zblázním. Celý večer se snažím udělat HR. Mačkám současně tlačítka, píchnu do resetu a tlačítka ještě chvilku držím. Vysledkem je, že se LOOX vypne a když ho po chvíli zapnu, tak proběhne pouze SR.
Nevíte někdo, co s tím?
PatrikL (383)|9.9.2006 21:21
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12002
ja sam použil toto a na 3x to bolo ;)

frogale (447)|9.9.2006 23:22
No ja s tim zezacatku mel take problemy.. ale jak si clovek vychyta to zmacknuti dvou tlacitek jednou rukou je to ok...

Zmacknout obe tlacitka a drzet aspon 2 vteriny.. potom pichnout kratce do resetu a tlacitka drzet do te doby, dokud se PDA samo neresetne.. A je podle me jedno jestli je pda pritom vyple nebo se zapne/vypne pri stisku.