Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s prenosem souboru pres Bluetooh

Warlock_ce4you (43)|18.8.2006 00:05
Uz nejakou dobu se marne snazim prenes pres Bluetooth nejaky soubor na jine zarizeni (konkretne treba MDA Vario apod.). Prenos z druheho zarizeni probehne bezproblemove, ale kdyz to same zkusim ze sveho Qteku, tak ve spravci souboru se pouze objevi popisek "Odeslano:0" a nic se nedeje. Ve Smart Exploreru se vypise okamzite hlaska "Unable to Connect". Rad bych vedel, co delam spatne... Diky za odpoved...
Bohumil Stejskal (414)|18.8.2006 00:11
JE ZAPOTŘEBÍ MÍT SPÁROVANÉ OBĚ ZAŘÍZENÍ ... ;) potom odeslat pře Smart Explorer ( odeslat přes bluetooth/ir - počkat až se tam zobrazí to druhé zařízení ) a SEND, na druhém zařízená jen potvrdit příjem ;) funguje / sám jsem ověřil s K800i , Samsung D600 E , K750i :) :yes:
Warlock_ce4you (43)|18.8.2006 04:11
Diky uz to funguje... Budto jsem to napoprve asi spatne sparoval, ale prislo mi to cele spravne. Spis jsem se taky seknul, kdyz je u Smart Explorera tabulka pro odeslani, tak neni videt telefon v okoli... Takze to je pripadne upozorneni pro ostatni... ;)
HAD2 (13)|23.8.2006 09:08
Tak já mám trochu jiný ppoblém. Mám sice Qtek 8500, ale předpokládám, že to bude stejné. Když posílám přez BT soubor já k někomu jinému (Nokia 6230, 6234, sony ericson K710i), tak všecno proběhne bez problémů. Pkud ale oni chtějí něco poslet mně, můj telefon najdou, ale nepodaří se nic poslat. Spárovaní jsme. Neví si stím někdo rady? Dík
Davex_ce4you (38)|23.8.2006 16:42
Mel jsem naprosto stejny problem... podarilo se mi vyresit prijimani souboru z jinych zarizeni krome meho iPaqa :? kazdopadne je nutne mit zapnute prijimani souboru z jinych zarizeni = beam = infraport. Smazal jsem vsechna sparovana zarizeni a paroval jsem je az pri prijimani souboru tzn. ne manualne ze bych si je prvne vyhledal. Pote zahlasi pripojeno k zarizeni a vse funguje, ale jak jsem uvedl krome posilani souboru z PPC.
Bohumil Stejskal (414)|23.8.2006 23:01
jj :D Start -------- Nastavení ----------- Připojení---------- Přenos ----------- Přijímat příchozí hovory - udělat fajfku :yes: (platí pro bluetooth i infra ;) )