Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s komunikaci WM5 >-> PC

niximor (6)|17.8.2006 22:12
Jak to tak znam, tak jsem opet narazil na naprosto ojedinely a unikatni problem, ktery se samozrejme nestal nikomu jinemu, ale presto se zkusim zeptat...
Mam MDA II s WM5 (viz podpis), a posledni dobou se mi naprosto pravidelne stava, ze MDA odmita komunikovat s PC. Vzdycky po SR se v pohode spoji a komunikace probiha jak ma, ale kdyz MDA odpojim a pak znovu pripojim, tak se ve Win hlasi uz jen jako Nezname zarizeni, a komunikace neprobiha.
To same se stane pokud pouziju WM5torage. Jednou se Mass Storage aktivuje, a vsechno funguje. Jakmile ale WM5torage deaktivuju, tak by se melo MDA zpet pripojit v "synchronizacnim" rezimu, ale nepripoji. Opetovny pokus o aktivaci WM5torage skonci nekonecnym cekanim, a nic se nestane.
Nejake napady?
beecher (9270)|18.8.2006 01:18
Reportovat problem autoru wm5torage? ;)
niximor (6)|18.8.2006 10:27
No kdyz by to byl problem WM5torage, tak pravdepodobne bude fungovat ActiveSync pripojeni ne? Jenze ono po druhem pripojeni nefunguje ani to, i kdyz jsem WM5torage nespoustel.
beecher (9270)|18.8.2006 10:31
Problem podle toho, co pisete, je prave v te deaktivaci WM5torage, takze kdo to muze spravit?
niximor (6)|18.8.2006 10:34
No, co ma WM5torage spolecneho s tim, ze udelam SR, ActiveSync se spoji. Odpojim kabel od zarizeni, ActiveSync se odpoji. Pripojim kabel znovu k zarizeni, ActiveSync se uz nespoji, a ve Win se mi misto toho objevi "Nezname zarizeni". Po dalsim SR se situace opakuje, i kdyz WM5torage spokojene odpociva :)