Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SD vs iPAQ

omni (12)|1.4.2002 00:45
Mam 32 MB SD card, ktera se mi hlasi jako 5,92MB a nikde nemuzu nastavit jeji skutecnou velikost.
Soubory z PC ctecky do PD na ni nemohu prenest, protoze ji v PD precte jako prazdnou. Zda se mi nevhodne prenaset soubory pres MS ActiveSync a pak je presouvat na kartu. Vite co s tim?[:(]
hybo (3107)|1.4.2002 09:44
kde se Vam tak hlasi ? v ipaqu ? Koukate jiste na Storage Card ? nekoukate nahodou na iPAQ File Store ? V PC je hlasi jak ? Vubec ? Oak ji sformatujte. Pres PC normalne formatovani, system FAT, nebo radeji FAT32. V iPAQu skuste cNex Flash Format. Jetosice placeny SW, ale demo je plne funkcni a na sformatovani postaci.

CEuky
omni (12)|3.4.2002 22:40
Po zformatovani v PC se mi kratce prihlasila jako 29,6MB par vterin na to mi iPAQ oznamil,ze ji treba zformatovat a ze pri tom budou data ztraceny. Pak se opet hlasila jako6,59MB.
V PC jsem ji naformatoval opet a ulozil na ni mp3. Nenasel jsem je nikde.
V Settings/memory,storage card mi to udava 6,59/5,19use/1,40free jako iPAQ file store
Je to mozno nekde jinde zjistit?
Dosel jsem tak daleko,ze jsem si precetl navod, ale nenasel jsem to?[:disgusted:]
hybo (3107)|4.4.2002 08:07
tak to je ono. ipaq file store neni SD karta. To je volna cast flash ROMky. Pri koukani na velikost (settings, system, memory, StorageCard), tam kde je ted u vas napis Ipaq File store, tak kliknete ne ten nazev a jestli je SD karta zasunuta a neni poskozena tak tam uvidite dalsi polozku - storage card. Tu si vyberete a uvidite velikost SD karty.

Taky ve File Exploreru se SD karta a kazda jina memory karta hlasi jako Storage card (jestli je jich u Vas vice , napr. SD a CF, pak maji i cislo). Kdyz s tim mate pres standardni FE problemy, Resco File Explorer, tak je to mnohe pohodlnejsi.

CEuky