Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: SD vs iPAQ

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Mam 32 MB SD card, ktera se mi hlasi jako 5,92MB a nikde nemuzu nastavit jeji skutecnou velikost.
    Soubory z PC ctecky do PD na ni nemohu prenest, protoze ji v PD precte jako prazdnou. Zda se mi nevhodne prenaset soubory pres MS ActiveSync a pak je presouvat na kartu. Vite co s tim?[]
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

kde se Vam tak hlasi ? v ipaqu ? Koukate jiste na Storage Card ? nekoukate nahodou na iPAQ File Store ? V PC je hlasi jak ? Vubec ? Oak ji sformatujte. Pres PC normalne formatovani, system FAT, nebo radeji FAT32. V iPAQu skuste cNex Flash Format. Jetosice placeny SW, ale demo je plne funkcni a na sformatovani postaci.

CEuky

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Po zformatovani v PC se mi kratce prihlasila jako 29,6MB par vterin na to mi iPAQ oznamil,ze ji treba zformatovat a ze pri tom budou data ztraceny. Pak se opet hlasila jako6,59MB.
    V PC jsem ji naformatoval opet a ulozil na ni mp3. Nenasel jsem je nikde.
    V Settings/memory,storage card mi to udava 6,59/5,19use/1,40free jako iPAQ file store
    Je to mozno nekde jinde zjistit?
    Dosel jsem tak daleko,ze jsem si precetl navod, ale nenasel jsem to?[:disgusted:]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

tak to je ono. ipaq file store neni SD karta. To je volna cast flash ROMky. Pri koukani na velikost (settings, system, memory, StorageCard), tam kde je ted u vas napis Ipaq File store, tak kliknete ne ten nazev a jestli je SD karta zasunuta a neni poskozena tak tam uvidite dalsi polozku - storage card. Tu si vyberete a uvidite velikost SD karty.

Taky ve File Exploreru se SD karta a kazda jina memory karta hlasi jako Storage card (jestli je jich u Vas vice , napr. SD a CF, pak maji i cislo). Kdyz s tim mate pres standardni FE problemy, Resco File Explorer, tak je to mnohe pohodlnejsi.

CEuky

Podobná témata

1. Ipaq rx3715 Riesenie problemu s mazanim Ipaq File Store
    Od ManInTheRain v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-04-2007, 19:11
  2. Je prace s ipaq 1940 rychlejsi nez s ipaq 1930?
    Od wwwictor v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 11-02-2007, 16:26
  3. Problem s IPAQ File Store u iPAQ rx3715
    Od horicky v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 10:04