Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem pri synchronizaci - Unresolved items

Bronek_ce4you (24)|21.11.2003 17:52
Mam problem pri synchronizaci Oblibenych polozek Pocket IExploreru. Stavalo se mi to jiz drive, ale to bych problem v nejakem nazvu oblibene polozky, kterou proste IE neprechroustnul, ale ted mi stale visi jedna polozka jako Unresolved item a presto, ze jsem vsechny prosel a zkontroloval (a nevidim zadnou nejak nekorektni), tak ji nejde sesynchronizovat. Ani opakovane pres Resolve items...

Muze nekdo poradit ?

iPaq 3970 a ActiveSync 3.7.1

Diky.
Jerry Salcer (197)|21.11.2003 20:07
Mám zkušenost, že to dělají některé obrázky ze stahovaných stránek. Off-line čtu přes mobipocket reader a poku jsem synchr. i soubory, tak unresolve bylo na denním pořádku. Teď z desktopu posílám do PDA jenom texty e-stránek, tedy bez souborů s obrázky a synchronizuje to OK.
Bronek_ce4you (24)|22.11.2003 14:31
[QUOTE="Jerry Salcer"]Mám zkušenost, že to dělají některé obrázky ze stahovaných stránek. Off-line čtu přes mobipocket reader a poku jsem synchr. i soubory, tak unresolve bylo na denním pořádku. Teď z desktopu posílám do PDA jenom texty e-stránek, tedy bez souborů s obrázky a synchronizuje to OK.[/QUOTE]

Tento problem ale nesouvisi s off-line obsahem, protoze ja si nestahuju zadne stranky pro off-line cteni, v nastaveni teto synchronizace nemam nic. Jde o to, ze nejaky Favorite je asi spatnej, ale ja nemuzu zjistit ktery.
:(
VIta56 (69)|23.11.2003 08:25
Mě se to občas taky stávalo na ppc2002. Většinou byl problém, že jsem měl na PC ve složce mobile favorities podadresář, ve kerém bylo url. A pokud ten adresář neexistoval na PDA, při synchronizaci se "nedokázal" vytvořit. Pomohlo, když jsem ho ručně vytvořil na PDA.
Bronek_ce4you (24)|23.11.2003 19:25
Tak problem je vyresen. Mel jsem tam jednu oblibenou polozku s nazvem "Program ČRo", ktera byla odkazem na program Ceskeho rozhlasu. Prejmenoval jsem to na "Program CRo" a uz se to sesynchronizovalo. To jenom potvrzuje domnenku, ze to "nezere" nektere znaky v nazvech.