Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotaz na QTek 9000 a jine komunikatory ...

mathyass (47)|17.8.2006 09:54
Ahoj....

mam dotaz. doufam ze me tu nikdo neukamenuje, ze se ptam na to co se tu mozna pta vice lidi denne.

Byl jsme donedavna stastnym - nestastnym majitelem Asusu 730W. Jeho specifikace pred rokem a pul co jsem ho kpoval zarily ...vsechno vypadalo idealne ale .... nakonec se z toho vyklubalo hodne line zarizeni jeho VGA rozliseni me na jedne strane fscinovalo ale ve spojeni s pomalosti toho zarizeni to byla hruza.

Nyni pokukuju po Qteku 9000. Opet - skvele parametry ale ... prece jenom je to zase dost penez a ja bych nerad mel pak zarizeni ktere bude tak pomale ze na nem ani nezvednu telefon apod. Nerad bych se opetovne napalil ....

Sleduju ze hodne lidi se odchyluje k mensim zarizenim typu spise vice telefonu nez PDA. Me nejak moc nevadi nosit sebou malou "cihlu", takze spise nez mini telefonek shanim kvalitni pristroj.

Jake mate vy zkusenosti s timto Qtekem ? pripadne s jinymi zarizenimi, zatim jsem se nerozhodl tak celkem vstrebavam nzory okoli. Trochu jsem si privykl na VGA rozliseni tak v tom bych nerad slevoval, ale chapu ze pokud jsou vsechny VGA zarizeni takove unavene tak to bych radsi couvnul do QVGA.

Rozhodne ale netouzim po nicem jinem nez WM5. Zadne symbiany apod ...


diky za jakekoli info ....


Cauky
Miloš Strouhal (3997)|17.8.2006 11:37
[QUOTE="Mathyass"]Nyni pokukuju po Qteku 9000. Opet - skvele parametry ale ... prece jenom je to zase dost penez a ja bych nerad mel pak zarizeni ktere bude tak pomale ze na nem ani nezvednu telefon apod. Nerad bych se opetovne napalil..[/QUOTE]Tak toho se bát nemusíte.
dort (1212)|17.8.2006 17:41
QTEK 9000 je vynikající volba ;) , stačí se podívat do mého podpisu kolik mi prošlo PDA a MDA rukama a upřímně jen 2 přístroje mi něco říkaly:

1) Dell x50v

2) QTEK 9000 :-))))))

a přechod z ASUS 730W bude jako malý zázrak!!!!!!!
mathyass (47)|17.8.2006 20:28
no tak to je skvele .... safra uz abych ho mel ... no zatim jsem ho levneji nez za 20 000 bez dph nenasel ... osobne se snbazim protlacit to ve firme pre eurotel ...tam je za skvelou cenu 14000 ... pri sice nejakych zarukach pravidelneho tarifu coz ale by pro firmu nemel byt problem ....

no kdyby byl nekde levne a nebyl by potreba ten errortel tak by to bylo dobreee....

Zatim diky moc ... spravili jste mi naladu

Cauky