Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy se zálohováním a internetem přes WiFi

Aigor_ce4you (7)|17.8.2006 09:16
Mam n50 Premium teprve 2.den, takze je mozne ze je chyba u me, ale vazne uz nevim co delam spatne..

OS je puvodni 2003, bez lokalizace, zatim zadne dalsi programy nejsou instalovany, takze SW zavineni muzu vyloucit

1) Backup aplikace, spustim zalohovani na CF kartu (stejne se chova i pri zaloze do ROM), chvilku bezi ukazatel probihajiciho zalohovani a pak me vyskoci okno "User Abort! Backup is terminated abnormally." Je lhostejne zda zalohuju vse nebo jen PIM, dostatek volneho mista samozrejme mam.

2) Moje prvni pokusne pripojeni k netu jsem zkusil v kavarne s free pristupem. Po zapnuti WiFi se korektne detekuje sit i nazev pripojeho bodu. V IE si vytukam treba www.seznam.cz, stranka se natahne - vydrzi asi 1sec. a pak koukam zpet na today :-( IE se ukonci, spojeni se siti je porad aktivni. Muzu to opakovat kolikrat chci se stejnym vysledkem.

Diky za nakopnuti spravnym smerem
speed-komi (278)|17.8.2006 13:16
Takže k té záloze. Ani já jsem nikdy pořádně nepochopil, jak ten základní backup funguje, pořád to házelo chyby, občas ani v té záloze nic nebylo... no a tak zálohuji programem Sprite backup a jsem v pohodě. Ještě je třeba SPB Backup, toho si také lidi chváleji, ale já ho nepoužívám, takže nevim. Věřim ale, že bude taky OK. Je tu na něj někde i recenze.

A k tomu internetu nevim..:(
speed-komi (278)|17.8.2006 13:19
Nebo možná toto? Asi to nebude ono, ale zkusit to můžeš..
Aigor_ce4you (7)|17.8.2006 13:52
Dik zkusim.
To welcome nepomohlo, budu patrat dal.

Obecne mam zatim z PDA dost skepticky dojem, kdyz nefunguji ani aplikace dodane vyrobcem :(
XBC (52)|1.9.2006 07:19
Zdravím tě. S tím internetem mám úplně stejné zkušenosti. Nevím proč, ale když zadám jakoukoliv jinou stránku, tak to běží v pohodě. Zkus to, zajímalo by mě jak dopadneš. Ahoj Laďa.
Srbak (37)|1.9.2006 09:36
Co se toho netu týkám, dělalo to to samý, to jsem vyřešil Mozzilou a teď již konečně Operou a běhá to v pohodě, co se zálohy týče, tak ta se mi tam úplně dodělala, ale nešlo to s tim po HR ani natáhnout:(