Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Graffiti na PocketPC

miko3891 (4)|16.8.2006 22:37
Existuje na PocketPC nejaky program, ktorim by sa dali zadavat znaky ako na PALM pomocou Graffiti. Alebo podobnym sposobom? Nemam rad tu malu klavesnicu.
PatrikL (383)|16.8.2006 22:50
Nie je to náhodou vo WM defaultne?
Ak áno, čo z tohoto sú grafity



(mení sa to kliknutím na ten malý trojuholníček vedľa symbolu klávesnice)



Edit://29.12 :D - zmena hostingu pre obrázky
CommanderZ (1798)|16.8.2006 22:56
Grafitti jsou to spodni (je to myslim napsane i v helpu). jmenuje se to block recognizer ;)
miko3891 (4)|16.8.2006 23:23
Vdaka.
A obsahuje to kazdy typ Word Mobile? ( Aj v starsej verzii? )
Word Mobile je standardnou aplikaciou v kazdom PocketPC?
Vie zadavat aj znaky s diakritikou?(myslim do tej plosky kde sa pise, na klavesnici som si ich vsimol )
Nechcem vyzerat ako blby, ale este nemam ziadne PDA. Chcem si prave jedno kupit. Potreboval by som ho najme na pracu so subormi .doc . Kedze sa domou chodim len vyspat a do skoly mi treba robyt same referaty a merania. Takze by som ich potreboval vytvarat a upravovat v terene. Je na to dostatocne vhodne PDA ( do noteboka sa mi nechce investovat ) Dokaze uspokojit moje potreby aj PDA. :sarcastic:
speed-komi (278)|16.8.2006 23:31
já myslím, že pda ti dokáže pomoci. Word je myslím ve všech WM, ale pokud by nebyl, tak existují jistě nějaké alternativy. Pro potřebu psát text by jistě byla dobrá i nějaká klávesnice, nechá se pořídit bluetooth, infra a nebo normální USB připojit do pda, které má funkci usb host.
daww (687)|17.8.2006 09:50
Letter recognizer (ten první v prvním příspěvku) umí diakritiku po nainstalování lokalizace. Block recognizer (Ten uprostřed) diakritiku neumí - tedy alespoň jsem na to za cca 4 roky nenarazil. Jinak další alternativou kde se píší znaky kamkoliv na obrazovku je pen reader - vyhledej si diskuze je jich tu mnoho.