Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Broken Sword: Shadow of the Templars

CommanderZ (1798)|16.8.2006 17:21
Broken Sword je legendarni adventura, ktera si kdysi na PC ziskala spoustu fanousku (i ja jsem ji kdysi paril). A nyni byla tymem Astraware predelana i pro nase kapesni milacky!

Varovani: Nainstalovana ma nejakych 128 mega (je to tedy tezky kalibr a la Atlantis Redux). Ale vypada naprosto vyborne :))

[QUOTE]Broken Sword: Shadow of the Templars is an epic adventure which takes you around the globe in a desperate race to unlock the ancient mysteries of the Knights Templar.

Originally created for PC and PlayStation, and now available for Windows Mobile®, Broken Sword is the story of George Stobbart, an American tourist on vacation in Europe, who becomes embroiled in a terrifying conspiracy when he witnesses the theft of an ancient manuscript and the assassination of its owner. The manuscript, created in the 14th century by the order of the Knights Templar, points to where their legendary power has been hidden for over six hundred years. Befriending a photojournalist, Nico Collard, the two find themselves on a global trail that ultimately reveals a deadly secret that will change their lives forever.

Broken Sword: Shadow of the Templars boasts stunning graphics, video cutscenes, text dialog, full speech soundtrack and music - essentially the complete PC game experience on a handheld device for the first time! Players will need a suitable storage card with at least 128Mb of free space in their device to play this game, but we're sure you'll agree it's worth every byte!

* Many hours of gripping gameplay
* Cinematic look and feel
* Immersive and compelling storyline
* Interactive environments
* Can you solve the mystery of the Broken Sword? [/QUOTE]





Cena: 19,95 (docasna akce)

Astraware

Pocketgear WM5
Pocketgear WM2003

Trial WM5
Trial WM2003
Johny_G (384)|16.8.2006 19:08
Mají to naprosto skvostně udělaný. Během pár dnů si budete moci přečíst mou recenzi na PDASoftu. Ovšem nevím, jestli to bude stále k mání za $20 :-). Tech 30 už je trochu silná káva.
Mark314 (232)|16.8.2006 20:24
existuje čeština? mě by se docela hodila
Johny_G (384)|16.8.2006 21:07
[QUOTE="Mark314"]existuje čeština? mě by se docela hodila[/QUOTE]

Možná bude, ale moc se o tom neví. PDASoft se snažil jí Astrawaru protlačit, dokonce měl svolení autora, ale oni už prý byli příliš daleko ve vývoji, než aby to do hry vložili. Ale možné to je do další verze.
Mark314 (232)|16.8.2006 21:12
[QUOTE="Johny_G"]Možná bude, ale moc se o tom neví. PDASoft se snažil jí Astrawaru protlačit, dokonce měl svolení autora, ale oni už prý byli příliš daleko ve vývoji, než aby to do hry vložili. Ale možné to je do další verze.[/QUOTE]Tak mi nezbývá než doufat... děkuji...
mistm (477)|11.9.2006 21:32
ja dohral BS na PDA pod ScummVM. Daji se tam nastavit ceske titulky, hra zabira i se zvukama asi 400mb (clovek si to muze ale i zkomprimovat podle sveho a pak to muze mit min)
atomion (1159)|12.9.2006 08:48
Tahle hra vypadá uplně výborně, hned jdu vyzkoušet trial verzi ale dost mě zaráží těch 400 MB?? Těch 170 bych zkousnul ale 400??

A to jsem si říkal jak 1GB karta jeoptimální :D Asi si pořídim ještě jednu kuli týhle hře :?
mistm (477)|12.9.2006 10:52
pozor 400MB to jsem psal, ze ma hra pokud ji spoustis v emulatoru ScummVM.To neni tahle komercni zalezitost, verim ze tahle vec ma 128MB, jenom upozornuju na jinou free alternativu.
Johny_G (384)|16.9.2006 11:29
Stoprocentně stačí 128MB karta. Ovšem chce to 256MB na instalaci, až pak se to dá přehodit na 128MB kartu. Samotný instalační proces totiž potřebuje nějakých 150MB, a to ještě jenom možná :-). Já byl nucen instalovat přes cabinstl, takže jsem využil 256MB do posledního kousku.

Psal jsem o tom zde.
hrtak_ce4you (314)|17.9.2006 13:50
[QUOTE="Mist"]pozor 400MB to jsem psal, ze ma hra pokud ji spoustis v emulatoru ScummVM.To neni tahle komercni zalezitost, verim ze tahle vec ma 128MB, jenom upozornuju na jinou free alternativu.[/QUOTE]
zkousel sem ji pod Scummem rozjet, ale nepodarilo se... Doma mam original BS 1 i 2 na CD... Nesel by mensi navod? :o)