Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Video s titulky

chipoun (16)|15.8.2006 20:14
Mohl byste mi někdo poradit, jak na video s titulky? Jsem novopečený majitel N560 a nainstaloval jsem si program TCMP, ale titulky mi nejdou a když, tak bez diakritiky :(( . Budu vděčný za pomoc.
Bobanovicz (511)|15.8.2006 22:25
Nevím jak v TCMP, používám SmartMovie a ten načítá titulky v textovém formátu.
Kája_oldd (759)|15.8.2006 23:07
No, tak titulky jdou vypálit přímo do obrazu při převodu pomocí pocketdivxencoderu (poslední verze nemá trable s titulema) a nebo použít plugin do tcpmp (tady-stačilo použít hledání v diskuzích) a převést titulky do smi tušim (program, co to dovede i v pda tu někdo vytvořil a uveřejnil na foru)
uzivatel_oldd (180)|15.8.2006 23:09
do tcpmp existuje plugin na podtitulky kterej zvladne i diakritiku, podporuje ovsem dost netradicni format podtitulku, ale pomoci programu subtitle workshop na pc se daji v poho do tohoto formatu zkonvertovat. Ten plugin se vzdy vaze na danou verzi tcpmp tak se jukni na ofiko stranky tam by snad mel byt i odkaz, kdyby ne tak se mrkni do jejich fora tam urcite najdes dalsi info a kdyby ne tak me napis pomuzu ti to doresit, z hlavy to ted nedokazu popsat.
chipoun (16)|16.8.2006 07:37
Díky díky, plugin jsem nainstaloval, titulky předělal a už to jede. Jen to není moc na dívání, protože titulky pořád problikávají (tak 20x za sekundu), číst se to dá, ale moc příjemný to není a kdybych byl epileptik, tak už mám záchvat :((
atomion (1159)|16.8.2006 07:57
Tak když Vám bude to problikávání vadit, tak není nic jednodušího než převést film v PocketDivXEncoderu a on titulky (*.sub a *.srt) dokáže přidat do obrazu. (jak už to tadyxněkdo zmiňoval) Hlavně NIC nebliká protože titulky se obnovují stejně s obrazem ;)
Kája_oldd (759)|16.8.2006 16:46
Mno nevím, ale to blikání dle mě nebude vlastnost...je to dlouho co jsem to zkoušel, ale nějaké poblivání si nepamatuji (možná jen slabá paměť, npopírám)
uzivatel_oldd (180)|16.8.2006 17:06
bohuzel me to take blika, ale rozhodne netvrdim, ze to treba nejde nejak nastavit aby k tomu nedochazelo.