Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

uzitecne controls pro CF2

Buthrakaur (61)|15.8.2006 16:26
napadlo mne shromazdit tady uzitecne free komponenty pro CF2 - jelikoz uz OpenNetCF neni pro CF2 free, tak mi par veci chybi - treba ButtonEx, GroupBox (nevite nekdo o free nahrade?)... vetsina veci se da relativne snadno napsat, ale proc vymyslet znova kolo, kdyz uz to treba napsal nekdo jiny :) takze jestli nekdo mate tipy na uzitecne GUI komponenty, tak sem s nima...

zatim nahodim aspon do zacatku neco...
ColourButton
Odchytavani HW klaves
beecher (9270)|15.8.2006 17:48
SDF2 pro CF2 je free, bohuzel nejsou zdarma uz vizualni nastroje pro VS.NET a source code...
Buthrakaur (61)|16.8.2006 09:00
aha, to jsem tak trochu prehlid - diky za info :)

nicmene bych se stejne zavislosti na OpenNetCF rad zbavil, takze puvodni prispevek porad plati...

zkousel jsem si vcera v rychlosti napsat vlastni Button s moznosti mit vedle textu image, ale mam trochu problem s vykreslovanim - asi je klasicky Button, z ktereho vychazim, double-buffered, protoze mi pokazde "muj" obsah prekresli (muj obrazek vzdycky jenom problikne).. asi budu muset vyjit z obyc Control (jako to maji v OpenNetCF), coz se mi vubec nechce - chtel jsem to mit jako potomka Button :(
beecher (9270)|16.8.2006 09:25
Proc se toho zbavovat? Cloveku to usetri spousty prace. Jak jiz nekdo kdysi pravil, nevymyslejme kolo... ;)