Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak změnit barvu aktuální trasy?

khooca (133)|15.8.2006 15:58
Ta zelená je otřesná. Kdesi jsem viděl na to návod, teď to ale nemůžu najít..:-/
Scatman_ce4you (123)|15.8.2006 20:36
Někam si rozbal soubor DATA.ZIP, v něm je soubor daycolor.ini a v tomhle souboru si uprav parametry položek planned_road_... Jednotlivé složky RGB jsou ty poslední tři čísla oddělené čárkami. Pak soubor vrať tam kde byl - zabal zpátky do DATA.ZIP.

V podstatě se dá v tomhle souboru upravit celé denní barevné schéma IGO a v souboru nightcolor.ini zase schéma noční.
khooca (133)|15.8.2006 20:45
Díky!
oltcit (1098)|15.8.2006 21:00
Eventuálne si uprav len konkrétnu farebnú schému,napríklat toto je upravené s naplánovanou trasou na červenú farbu.Vyzálohuj si pôvodny súbor "bozi.zip" a miesto neho nakopíruj tento.
Scatman_ce4you (123)|15.8.2006 22:12
Já si upravil původní hodnoty v souboru daycolor.ini
[CODE]planned_road = "",0,255,0
planned_road_visited = "",0,127,0[/CODE]
na novou (tmavě červenou):
[CODE]planned_road = "",136,0,0
planned_road_visited = "",68,0,0[/CODE]

A jsem spokojený... :?
Navíc jsem si upravil denní schéma na kontrastnější - okolí silnic víc zelené a zastavěnou oblast více červenou. Je to ve sluníčku lépe viditelné. Noční schéma IGO mi vyhovuje, mám podsvícenou palubku červeno-modře...
Petr_K (112)|25.8.2006 19:46
Jak by se dala zmenit barva sipek pri zmene smeru pri navigaci? Nyni tam je sipka cerná, ale nezda se mi, ze je dost citelna, kdyz by se dala sipka zmenit na zlutou, tak by na tmavem podkladu byla citelnejsi zmena smeru. Nevedel by nekdo, jak na to?
Dik za info.
lennyd_ce4you (25)|2.9.2006 08:39
V tom samem souboru (data.zip -> daycolor.ini) je to "nextarrowcolor", princip je stejny jako u trasy.

btw: u planned_road se da nastavit barva okraje trasy a to v planned_road_ext, ale to uz jiste vite ;)