Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario Rom 1.6.2.3 CSY

pax_ce4you (16)|15.8.2006 13:49
Mám hloupý dotaz: co získám nebo naopak ztratím tím že nainstaluji novou verzi ?? Přístroj mám teprve týden a teprve se rozkoukávám.Má instalace nové verze vliv na záruku ? Pokud bych přetaktoval procesor (samozřejmě že stratím záruku) bude to znát a nebo je rozdíl zanedbatelný ?? Ostatně pak bych se musel ptát jak se to dělá,ale to snad příště.Díky všem za rady a odpovědi..
lydushe (14)|15.8.2006 15:15
Nevím, jestli mám teda co radit, mám vario asi 6 tejdnů, já jsem tohle řešila minulý týden. Nový firmware jsem nainstalovala, některé f-ce jsou tam vylepšené a hlavně se vario ZRYCHLILO! podle mě záruku neztratíš, novej firmware je k dispozici na webu t-mobile, jak je znám, tak by proběhlo i nějaký varování během instalace, což neproběhlo. řeším teď reklamaci foťáku a o instalaci nového firmware jsem mluvila s t-mobile a nikdo nic neříkal, že by záruka byla ztracena.
určitě bych do tý instalace šla.
přetaktování řeším taky, zda ano či ne. než se mi spustí sms zprávy na tlačítku tam nahoře, tak je to celá věčnost.. :-( přitom ostatní fungujou dobře...
pax_ce4you (16)|15.8.2006 15:19
Díky za odpověď.Mám ještě dotez k foťáku: taky ho máš tak podexponovaný ? Já v místnosti nevyfotím ani ň,je to strašně tmavý a funkci zesvětlení obrazu jak má třeba většina mobilů jsem tam nenašel.
Danthez (98)|15.8.2006 15:20
Oficiální ROMkou od TMO záruku neztratíš, stejně jako taktováním. Někde tu je diskuze "přetaktování procesoru OMAP" nebo tak nějak. Vše se tu řeší pořád dokola, doporučuji projít si diskuze...
lydushe (14)|15.8.2006 15:26
zesvětlení foťáku tam je. pustíš foťák, dáš tu ikonku s nářadím a tam se ti zobrazí volby na jakou kvalitu fotit. Dole je volba nástroje a tam to je.
Já to mám hlavně rozplizlý a rozmazaný. Nesu ho dneska do servisu.. :-( bééé
To Dash: a při tom přetaktování hrozí ztráta dat či nikoliv?
jsem fakt laik.
snažím se to tu procházet, ale než se dostanu k jádru věci, tak mě děti ubijou.. ;-)., jsem pracující na MD totiš..
Danthez (98)|15.8.2006 18:47
Přetaktování
Tady je diskuze k tomu taktování. Osobně taktování nepoužívám, vystačím si s Variem na původním taktu. Hudba, video i hry jedou v pohodě a na lenivost při otáčení displaye jsem si už zvyk...

BTW, ztráta dat nehrozí