Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: EDGE vs. Opera Mini

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

cau, chci se zeptat, jak je to s rychlosti u Opery mini. Dam si tarif surf+ s operou mini, ktera ale(aspon myslim) jeste komprimuje stranky na mensi velikost nekde na svem serveru. Tzn. jak se tohle projevi na rychlosti brouzdani??? Ma s tim nekdo zkusenosti??? zpomali to hodne edge? ne ze bych si nevystacil u takoveho brouzdani s gprs rychlosti, ale proste me to zajima...
    dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Moje zkusenost je, ze cas potrebny na kompresi/dekompresi bohate vynahradi cas usetreny na stazeni mensiho objemu dat. Zmereny to nemam, je to subjektivni pocit. I pri browseni pres WiFi radeji pouziju Operu mini.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Já zásadně používám v případě, že jsem připojený přes Simku Operu mini ( poslední verzi ) a když jsem na wifi tak Operu 9.7 a když potřebuji sledovat video z jiných stránek než you tube, tak Skyfire ( poslední verzi). Tato kombinace se mi vyhovuje nejlépe.

Podobná témata

1. Opera Mini 4.x
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 05-03-2009, 21:41
  2. Opera Mini 4.1
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 12:40
  3. Opera mini 3
    Od Ferkov v sekci Zbývající zařízení E-TEN