Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wifi v domácí síti

maeko (53)|14.8.2006 21:41
Zdarec lidi mám připojení na internet z jednoho počítače, ten je napojen kabelem do wifiny a na tu bych se právě rád napojil nějak nechápu jak se to dělá.. Potřeboval bych podrobnej návod.. krok po kroku nebo odkaz na to jak se to dělá mám a730w. Zapnu wifi a najde mi to tu sít napíšu tam heslo a pak mi to napíše připojeno ale nevim jak jako nastavim internet.... Prostě bych tak celkově potřeboval zaučit..:)
Vasja_ce4you (9)|13.9.2006 09:34
Pripajam sa k prosbe. Mozete niekto napisat podrobny navod na spojazdnenie internetu na 730w cez WiFi? Precital som cele forum s vyhladanym slovom Wifi a internet no nic nepomohlo. Nevylucujem,ze mam zly kus na ktorom internet cez wifi nefunguje.Ako to zistit? Neexistue nejaka utilitka alebo program na odskusanie Wifi na PDA? Dakujem.
kubisz (1054)|16.9.2006 18:38
pro pristup na Internet se nic nenastavuje...jen kdyz se Vas to pta na zacatku, kam se pripojujete, tak zvolite Internet a ne Work...po vyplneni toho klice (WEP/WPA) je potreba chvilku pockat, az se nahore objevi ty dve sipky proti sobe, to znaci, ze mate IP a ze muzete surfovat, jupiii...

tohle vse predpoklada spravne zadane heslo a DHCP server na wifi s automatickym pridelovanim IP...
Yarda_ce4you (16)|17.9.2006 13:14
ja mam taky problem... PDa mi spatne preklada DHCP, IP pak v nem vypada ve tvaru f3a:xxx:xxx:....

a nepripoji se do site
kubisz (1054)|17.9.2006 20:12
jako v hexa??? zkusit ho teda zadat rucne, tzn. vypnout automatiku v routeru, pokud je to mozne (tim se mohlo vyzkouset, jestli neni vada v PDA)...