Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 104 z 104

Téma: HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Možná jsem objevil Ameriku, možná je to WM6.1, ale teprve teď jsem si toho všiml. TyTN začal ukazovat stav baterie po jednotkách a ne po desítkách, jako tomu bylo u WM5 (možná i WM6.0).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Mam pocit ze co se tyce Tyna,tak uz ukazoval ve wm6

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jedná se o patchnutý battery.dll, který toto umožňuje - mění to systémový driver pro baterii a z něj pak čerpají další aplikace. U WM6.1 je to teď nově a zprostředkoval to kuchař CRC (za boha si nemůžu zapamatovat jeho nick ) teprve tak měsíc z5.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

ha, no bomba - nevím proč, ale po těch desítkách mě to štvalo

Nováček
    Registrace
    May 2007

Jen sem to tady zběžně prošel a nenašel, takže:
    Mám origo romku WM6 a když je zmeškaný hovor nebo nepřečtená zpráva, ta zelená ledka nahoře pořád stále bliká zeleně. Nevím jestli u WM5 nebo u jiné rom, ale když něco bylo tak blikala oranžově.
    Díky za rady

Registrace
    Jun 2006

A mas nastavenou notifikaci ledkou??Pokud to mas vypnute v settings-sound and notifications-notifications tak ti blikat oranzove nebude

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tím myslíš nastavit "Flash light for" ??

Registrace
    Jun 2006

Ano,presne tak,tam si nastavis u jednotlivych udalosti sms,volani,ukoly atd. jak dlouho ma blikat,jestli nepretrzite,nekolik minut a neni li odskrtnuto nebude blikat vubec.Je to porad stejne u WM5,WM6,WM6.1 atd

Nováček
    Registrace
    May 2007

Díky, už to jede.
    Já to vůbec nevědel, když jsem měl jiné romky, tak to asi bylo nastaveno samo a proto to blikalo.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Zdravím, prosím o radu s následujcím. Chtěl bych si zkrátit dlouhou chvíli v letadle nějakým filmem, který bych si přehrál na TyTNovi. Poradíte mi prosím někdo jak na to? Potřebuju speciální SW přehrávač nebo film v nějakém speciálním formátu?
    Fulltext hledání mic nic uspokojivého nenašlo a já letím zítra, nemám bohužel moc času procházet celý net, tak díky za shovívavost.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

A což takhle sekce Multimedia: Tvorba, editace a přehrávání audio či video souborů na vašem kapesním zařízení, to je oč tu běží...

Nemusíš ani nikde googlovat, máš to naservírované přímo na titulní stránce diskuze...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od uiqjirka
    Ano,presne tak,tam si nastavis u jednotlivych udalosti sms,volani,ukoly atd. jak dlouho ma blikat,jestli nepretrzite,nekolik minut a neni li odskrtnuto nebude blikat vubec.Je to porad stejne u WM5,WM6,WM6.1 atd
    Ještě bych se zeptal. Příjde nová smska, ledka v pořádku bliká oranžově, já smsku přečtu ale ledka pořád bliká oranžově. Kdy přestane ??? Já to vyřešil, že jsem jí dal interval 10 minut, ale chtěl bych aby sama přestala blikat po přečtení zprávy.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ano mate pravdu multimedia.Ale on chcel radu.Sai viete ze TyTN s WM 6,1 ma dasot problem neake divix prehrat.A ze sa to musi ponastavovat.
    Ja tam mam TCMMP ale treba video na nieco nastavit konretne si nepametam.Video nepozeravam v PDA (

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,

mohl by mě prosím někdo linknou oficiální WM5 (nejlépe v CZ)...hledal jsem to na stránkách HTC ale tam to v podpoře pro Tytn nic nemají, tady na fóru se mi to nepodařilo najít a na XDA nerozeznám co je a není oficiální..případně napište na dubydu@seznam.cz, díky moc Petr!

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  2. E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti
    Od plachow_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 434
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 23:08
  3. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 12:54
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti