Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 104

Téma: HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Indikátor baterie s procentami v horní liště místo hodin

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=321733

Je to velmi pěkná věc.

Respektive není to ani tak místo hodin - počítá to s využitím HTC Home, kde na domácí kartě jsou hodiny a v nastavení PPC si zapněte zobrazování hodin v liště pořád. To znamená, že když přejdete někam mimo Today, tak se zase místo tohoto indikátoru zobrazí hodiny.

Jo, ještě nastavení battery indikátoru musíte zvolit i v registrech - tj. například Schapsovo aplikací Advanced Configuration, nebo podobným tweakerem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

iPhone like klávesnice

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=24592

Nejdřív se mi tomu videu nechtělo věřit, ale jo - opravdu se na tom dá psát sakra rychle a je to free. Navíc v CZ threadu je již úprava pro QWERTZ a CZ slovník.

Doporučuji opravdu kouknout na toto , které mluví za vše.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

HTC Plus 2.028938

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=326689

je nový plugin pro Today obrazovku, který je vlastně lehká verze HTC Home pluginu. Vypadá docela zajímavě, sice mě určitě nedonutí nahradit HTC Home, ale někomu by mohlo vyhovovat. POZOR! Pokud použijete, NEPOVOLUJTE u této verze BACKLIGHT ADJUST! Ze zatím neobjasněného důvodu toto povolení vede zaseknutí ROM při bootování a tedy starý dobrý HR!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

HTC Home 2.0.814.722

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=327646

Nový build tohoto oblíbeného SW z poslední Trinity ROM.

Nové věci:
    - hezčí ikony v záložce vytáčení
    - možnost zakázat / povolit jednotlivé záložky prostřednictvím nastavení (původně bylo pouze přes registry)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

TouchFLO CUBE (flash verze)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=327846

Funkční a vcelku použitelný, tady je ukázka:
    http://www.tolna.net/~szabika/wm/

To bude fungovat na každým PDA/MDA nezávisle na ROM

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Pár tipů a triků od Cyphola, jak trochu zrychlit...

90% těchto rad zde už padlo, ale neuškodí uceleně zopakovat.

1. Zvýšení výkonu / odezvy zařízení:
    - "Start" > "Settings" > "Phone" > "Keypad: Off"
    - "Start" > "Settings" > "Sounds & Notifications"; záložka "Sound" > zakázat / odškrtnout "Events (warings, system events)"

2. Nikdy neskrývejte WirelessManager Tray ikonu (spodní lišta)
    Nevěříte? Vyzkoušejte a pocítíte rozdíl...
    Registrový klíč:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Services\WirelessMgr]
    "Keep"=dword:00000000 ;<--- (dword:00000000 pro skrytí a dword:00000001 pro zobrazení)

3. Resetování
    Tohle mi před čase doporučil batt a musím říci, že měl pravdu... nejdřív jsem si myslel, že to není opodstatněné, ale je.

Vaše Windows Mobile zařízení je podobné jako PC. Udělejte reset než jdete spát, nebo lépe vyndejte občas na noc baterii. Když uděláte reset tak jednou denně, uvidíte, že je obrovský rozdíl a PDA/MDA bude chrochtat blahem

4. Today pluginy
    Ujistěte se, že pluginy pro Today obrazovku máte nainstalované ve vnitřní paměti, nikoliv na kartě. Některé z nich sice instalaci na kartu bez problémů snesou, ale za cenu zpomalení zařízení.

5. Instalace do vnitřní paměti
    Pokud je to možné, ostatní aplikace, které s tím nemají problém, instalujte na kartu. Snažte se ponechat co nejvíce volného místa v paměti.

6. Buďte si jist tím co děláte
    Pokud uplatňujete nějaký registrový hack, nastavení, tak to dělejte pouze tehdy, víte-li co přesně děláte. Pokud si nejste přesně jisti, co daná změna udělá, nechte to být.

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

SHDC karty na HTC TyTN

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=313262

BTW na XDA a i tady se píše, že mikroSHDC na TyTNovi funguje.

EDIT: viz TADY (3.příspěvek)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zmizení Storage Card (Storage Card 2)
    Citace Původně odesláno od Nesli
    Hele, netušíte někdo co tímhle můj milý TYTN myslel??Fotil jsem a při tom jsem nějak omylem vyndal kartu(s tím že je karta nastavena jako defaultní úložiště) a tytn si vytvořil jakousi vlastní storagecard a fyzické SD se přešouplo jako STORAGECARD2 ..Ta stoagecard sla norm. smazat, jen ardesář, akorát mi už ani po resetu nechce přejmenovat zpět moje SDčko..Nechce se mi přepisovat zást. všech programů co mám na kartě- nevíte někdo kde se dá v registrech najít pojmenování úložiště?Dík:yes:
    Hele, tušíme - jmenuje se to SD card disappering (fix třeba zde). Jedná se o ztrátu vazeb, když se SD karta vyrthne v průběhu alokace jejích zdrojů. Prostě průšvih. Nejlépe HR, pak aplikovat fix - některé ROM to mají přímo už opravené. Je to prevence, nikoliv oprava již vzniklého problému
    Kód:
    Proveďte následující úpravu v registrech (čísla jsou DECIMÁLNÍ! hex equivalent je 0x2004):
    [HKLM\System\StorageManager]
    "PNPUnloadDelay" = dword:8196
    [HKLM\System\StorageManager]
    "PNPWaitIODelay" = dword:8196

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od mim1978
    Může mi někdo přiblížit (nejlépe MRH :-) ) jak provézt změnu příslušného klíče v registrech?...
    Vůbec bych se nezabýval změnou klíčů v registru - to už je moc do hloubky a zbytečně neoperativní. Použij Advanced Configuration 1.0 (viz příloha) od Schapse - je to tweakovací program, který zvládá nejpoužívanější registrové hacky.

Indikátor baterie instaluji tak, že nejdřívě "sdkcerts.cab", následně "PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed.cab" (dle preferencí), pak spustím Advaneced Config a v záložce "Appearance" změním položku "Show on title bar:" na "Battery". Pak reset a je to. Naposledy jsem dělal na TNT2 a TNT3, na obou tento postup funguje.
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Video Call HW tlačítko - návod na změnu mapování zatím neznámý
    Citace Původně odesláno od Jameson
    Existuje nejaka finta ako pridelit na TyTNe tlacidlu pre video call nejaku rozumnejsiu funkciu? Video call som v zivote pouzil asi 3x aj to nikdy nie cez toto tlacidlo ale pekne-krasne cez dialer - no a myslim, ze by som ho vedel vyuzit konstruktivnejsie :-)
    Už jsem po tom před časem pátral, ale bohužel jsem se nedobral kloudného výsledku, tohle zpropadené tlačítko bohužel přemapování odolává. A přitom by se sakra hodilo... kdyby někdo věděl, byl bych mu móc vděčný

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Přemapování HW tlačítek HTC TyTN
    A nevíte nekdo nahodou o nejakém sotfwaru na premapovani ostatnich tlacitek? Stahl jsem si PQzII pro herma ale nejak mi to po spusteni vzdycky vytuhne...
    PQzII je hodně dobrý (Neslimu nefunguje na TNT2 ROM, mě na vp3G, i přesto, že jsem stáhnul ze stránek autora mod pro Hermes)
    http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1505

EDIT: SoftKeyAppEx je již ve formátu *.cpl, takže stačí nakopírovat do složky /WINDOWS a následně by se měl objevit v Nastavení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Více aplikací pod HW tlačítko
    Funkcni klávesy mám, to neřeším, jde mi o to, že v nastavení mám jen 5 knoflíků, bez možnosti nastavit další programy, třeba na podrženi klávesy...
    Narazil jsem teď na zajímavou a hodně praktickou věc - mapování více aplikací pod jedno tlačítko. Je to už starší, ale dokonalé a sám jsem neznal ani náhodou

Postup: Nainstalovat aplikaci HButton.cab, který vytvoří ve Start Menu 6 ikon, pod které lze namapovat více aplikací prostřednictvím HBSetup. Pod HW tlačítko pak v normálním nasatavení přiřadíte jednu ze zvolených ikon (např. Button1). Funguje to tak, že zmáčknutím tlačítka vyvoláte standardní aplikaci, podržením (zavibruje) pak druhou aplikaci... podržením do druhého zavibrování třetí aplikaci... atp.

Více zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=306794

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ubývání paměti

Ahoj Všem jsem začatečník a mám dlouhodobě jeden zakladní problem a ton ten ze se mi zaplnuje pamět pro programy tak rychle ze musim dělat soft reset 4X za den. Pořad nevím jak to napravit muže mi někdo poradit jak postupovat abych diagnostikoval problem a odstranil ho. Prosím případne odpovědi pište tak aby byly blbu vzdorne protoze se zatim moc neorientuju v problematice děkují mnoho krát.

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  2. E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti
    Od plachow_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 434
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 23:08
  3. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 12:54
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti